propolski.pl: Mężczyzna mieszkający przy granicy polsko-białoruskiej powiedział, co zaobserwował

Nic już nie będzie takie samo. Na granicę z Białorusią dotarła Marta Lempart [FOTO]

Spór na granicy z Białorusią staje się z każdym dniem coraz bardziej absurdalny. Teraz media obiegła informacja o tym, że na miejsce przybyła liderka Strajku Kobiet Marta Lempart.

Po białoruskiej stronie granicy na wysokości Usnarza Górnego zgromadziła się grupa migrantów z Iraku i Somalii, która próbuje przedostać się na terytorium RP. Wojsko i Straż Graniczna jednak skutecznie im to uniemożliwia.

Wielu ekspertów twierdzi, że obecność uchodźców jest elementem planu Łukaszenki, który poprzez takie celowe działania chce wpłynąć na Unię Europejską, by ta zniosła sankcje.

Nawet Komisja Europejska jest zdania, że Polska postępuje słusznie, broniąc swoich granic. Politycy opozycji nie dają jednak za wygraną i atakują rząd za to, że ten nie chce zgodzić się na wpuszczenie do kraju „uchodźców z Afganistanu”. Niemal każdego dnia przedstawiciele Lewicy bądź Koalicji Obywatelskiej dopuszczają się przezabawnych sytuacji. Chociażby poseł Szczerba i Joński, którzy próbowali dokonać przemytu pizzy przez granicę lub posłanka Klaudia Jachira, która chciała przedostać się przez granicę, posiłkując się jedynie immunitetem poselskim. Wiele emocji i rozbawienia wywołał poseł Franciszek Sterczewski, który usiłując dostarczyć uchodźcom torby z jedzeniem, zaczął uciekać przed Strażą Graniczną, aż w końcu się przewrócił.

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek medialnego cyrku. Na miejscu pojawiła się bowiem Marta Lempart, którą wszyscy pamiętamy z wulgarnych protestów Strajku Kobiet. Internauci nie kryjąc rozbawienia zostawili w mediach społecznościowych stosowne komentarze.

Zobacz również: Korwin-Mikke miał wypadek i wylądował w szpitalu. Wiadomo, jakie są rokowania i plany na najbliższe tygodnie

Zobacz również: Tusk poucza rządzących i opozycję? Polityk opublikował mocne oświadczenie [WIDEO]

źródło: stefczyk.info, Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these