Media obiegło zaskakujące nagranie, na którym widzimy, jak posłanka KO Klaudia Jachira próbowała przekroczyć zieloną granicę z Białorusią na podstawie immunitetu poselskiego. Internauci nie kryli rozbawienia tym stanem rzeczy.

Od kilkunastu dni na granicy z Polską nie brakuje gorących emocji. Powstało tam bowiem obozowisko imigrantów, głównie z Iraku, którzy chcą dostać się na terytorium RP.

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że obecny spór to część planu reżimu Łukaszenki, który chce wywrzeć naciski na Europę i doprowadzić do zniesienia sankcji. Polski premier dodał, że Polska przede wszystkim powinna zadbać o własne granice i suwerenność. Z tym scenariuszem zgadza się również sama Unia Europejska. Politycy opozycji nie podzielają jednak tego zdania i próbują wpłynąć na decyzje rządu.

Posłanki Klaudia Jachira i Urszula Zielińska pojechały ostatnio do Usnarza Górnego, wioząc ze sobą jedzenie dla imigrantów. Paczki trafiły jednak do Urzędu ds. Cudzoziemców, ponieważ parlamentarzystki nie zdawały sobie sprawy, że ich przeniesienie przez granicę byłoby niezgodne z prawem.

Sieć obiegło jednak nagranie, na którym widać, jak Jachira próbuje przejść przez pilnującą granicy grupę żołnierzy.

— Ale ja mam taką wielką potrzebę z immunitetem przejść — słychać słowa posłanki.

Zobacz również: Amerykanie mają dość prezydenta? Dramatyczny spadek notowań Joe Bidena

Zobacz również: Skandaliczne słowa Jachiry o Polakach i Żydach. „Okryła się Pani hańbą”

Źródło: Twitter.com

(Visited 3 182 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj