Sławomir Neumann

Neumann w RMF FM: „Kociewie to piękny region, lasy, jeziora, rzeki…” Mazurek: „Poj****y”

Sławomir Neumann gościł w porannym paśmie RMF FM. Głównym tematem rozmowy była kwestia nagrań oraz rezygnacji polityka z funkcji przewodniczącego klubu Platformy Obywatelskiej.

Neumann oznajmił, że był w Tczewie w sobotę oraz stwierdził, że jego mieszkańcy doskonale wiedzieli, czego dotyczyła zakulisowa rozmowa w biurze PO w Gdańsku. Działacz Platformy Obywatelskiej niezręcznie wybrnął z tematu Lecha Wałęsy i co chwilę zachwalał Tczew oraz jego mieszkańców, co też wytknął mu prowadzący audycję Robert Mazurek:

— Im bardziej pan będzie zachwalał ten Tczew, tym bardziej będzie słychać pańskie słowa o Tczewie i o tym, że pan nim rzyga.

Kiedy temat zszedł na nadużywanie wulgaryzmów przez Neumanna, ten przyznał, że walczy ze swoją słabością:

— To jest wada, z którą walczę i staram się omijać te słowa, idzie mi coraz lepiej (…) Mam charakter jaki mam, mam emocje jakie mam, czasami człowiek nie wytrzymuje i coś się twardego powie”

W innym miejscu Sławomir Neumann oburzył się porównaniem PO do PiS:

— Niech nas Pan, nie porównuje do PiSu, bo jesteśmy zupełnie inni.

— A to prawda. To akurat wszyscy wiedzą, że jesteście zupełnie inni niż PiS — odrzekł ironicznie Mazurek.

Pod koniec Neumann miał do wykorzystania trzydzieści sekund, podczas których zwrócił się do potencjalnych wyborców z prośbą o głosy dla Koalicji Obywatelskiej.

— Proszę o głos w okręgu gdańskim…. Gdańsk to piękne miasto, Tczew to piękne miasto, Kociewie to piękny region, lasy, jezior, rzeki… — wymieniał Neumann.

— …Poj****y — przytoczył nieśmiało prowadzący, za co też szybko przeprosił.

Całość rozmowy dostępna jest na profilu facebookowym radia RMF FM:

https://www.facebook.com/rmffm/videos/931457417234350/

źródło: RMF FM

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these