Według informacji serwisu pudelek.pl, wieloletni dyrektor programowy telewizji TVN Edward Miszczak ma się rzekomo pożegnać ze stacją i przejść na emeryturę. Pojawiły się również informacje o kupnie telewizji przez Disneya.

W marcu Edward Miszczak idzie na emeryturę. W TVN trwają już przygotowania do jego odejścia. Prawdopodobnie ma go zastąpić Lidia Kazen, która jest dyrektor programową TTV. Grupa przygotowuje się również do sprzedaży, prawdopodobnie stację ma przejąć Disney. Stąd takie porządki — twierdzi w rozmowie z portalem anonimowy pracownik telewizji.

Anonimowy informator przekonuje również, że TVN może się wkrótce stać własnością globalnej korporacji Disney. Według słów pracownika, prestiż stacji ulegnie zmianie, a sama telewizja doczeka się poważnej redukcji etatów:

Do sprzedaży dla Disneya firma ma być możliwie mała. Zwalniają kogo się da, zrezygnowali z różnych domków i budynków dodatkowych, które wcześniej wynajmowali na potrzeby różnych produkcji i na biura. Chcą też uprościć struktury w zatrudnieniu, dlatego wcześniej zlikwidowano już stanowisko Miszczaka — oznajmił.

Przeczytaj również: Mistrzyni Świata nie zaszczepi się na COVID-19. „Może wpłynąć na mój organizm i moją formę”

Do informacji do których dotarł portal pudelek, odniosła się grupa Discovery, do której należy stacja. Firma zaprzecza doniesieniom, jakoby Edward Miszczak miał udać się na emeryturę:

Informacje na temat przejścia dyrektora Edwarda Miszczaka na emeryturę w marcu są nieprawdziwe. Dotycząca go zmiana w strukturze, która nastąpiła wiele miesięcy temu, ma charakter wyłącznie formalny. W zarządzie TVN S.A. nie ma obecnie funkcji prezesa, stąd też nie może być stanowiska wiceprezesa. Faktyczny zakres odpowiedzialności Edwarda Miszczaka nie uległ zmianie. Natomiast zmiany w sposobie wykorzystywania naszych biur wynikają z adaptacji do innej metody organizacji pracy — informuje Discovery.

Przeczytaj również: Śmiało się z niej pół Polski. Znana posłanka Platformy chce przejść do Hołowni, ale nie chcą jej

źródło: Tysol

(Visited 3 594 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Najwyższy czas bo stacja zatrzymała się w latach 90 tych.Gówniane produkcje i pseudo dziennikarze o rozumie idioty typu wojewódzki , chajzer , rusin tej stacji to jakaś kpina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj