20 stycznia 2021 roku miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ustępujący z funkcji Donald Trump po raz ostatni przemówił do Amerykanów jako głowa państwa. Podkreślił, że służba dla tego narodu to był dla niego wyjątkowy zaszczyt. Dodał, że cieszy go wyjątkowo fakt, że w czasie jego prezydentury nie doszło do żadnej wojny.

— Jestem szczególnie dumny z bycia pierwszym prezydentem od dziesięcioleci, który nie rozpoczął żadnej nowej wojny — powiedział w uroczystym tonie Donald Trump. Cała transmisja z przemówienia polityka znalazła się na kanale YouTube.

Zobacz również: Dramat aktora ze „Świata według Kiepskich”. Mariusz Czajka prosi o pomoc finansową. „Już nie mam skąd pożyczać”

— Drodzy Amerykanie, cztery lata temu podjęliśmy wielki narodowy wysiłek, aby odbudować nasz kraj, aby odnowić jego ducha i przywrócić lojalność tego rządu wobec jego obywateli. Krótko mówiąc, rozpoczęliśmy misję, aby ponownie uczynić Amerykę wspaniałą dla wszystkich Amerykanów. Kończąc moje kadencje jako 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, stoję przed wami naprawdę dumny z tego, co razem osiągnęliśmy, zrobiliśmy to, po co tu przybyliśmy i wiele więcej. W tym tygodniu inaugurujemy nową administrację i modlimy się o jej sukces w zapewnianiu Ameryce bezpieczeństwa i dobrobytu. Składamy nasze najlepsze życzenia, a także chcemy, aby mieli szczęście, bardzo ważne słowo — mówił prezydent USA dziękując za współpracę całej administracji oraz współpracownikom.

Zobacz również: Wiemy, kto wystąpi na zaprzysiężeniu Joe Bidena. To dwie atrakcyjne piosenkarki [WIDEO]

Następnie pochwalił Amerykanów mówiąc, że był przywódcą wspaniałego narodu, któremu życzy, jak najlepiej. Trump wyraził swój zachwyt nad obywatelami USA, którzy jego zdaniem słyną z dobrych i kochających serc.

— Nigdy nie wolno nam zapominać, że chociaż Amerykanie zawsze będą mieli nieporozumienia, jesteśmy narodem niesamowicie przyzwoitych, wiernych i kochających pokój obywateli, którzy wszyscy chcą, aby nasz kraj prosperował i prosperował oraz odnosił sukcesy i był dobry. Jesteśmy naprawdę wspaniałym narodem.

Ponadto dodał, że „stawiając naród na pierwszym miejscu”, „osiągnęliśmy więcej, niż ktokolwiek sądził, że to możliwe. Służyć jako prezydent to zaszczyt nie do opisania. Dziękuję za ten niezwykły przywilej” — zakończył Donald Trump.

źródło: pantarhei24.com

(Visited 643 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj