Ambasador Georgette Mosbacher zakończyła swoją pracę w Polsce. Przedstawicielka amerykańskiej administracji nagrała i udostępniła w mediach społecznościowych krótki film, w którym żegna się z Polską i Polakami.

Mosbacher stwierdziła, że dzień, w którym Donald Trump desygnował ją na stanowisko ambasador USA w Polsce, był, cytujemy „jednym z najwspanialszych momentów w jej życiu”.

20 stycznia ambasador ustąpi ze stanowiska w Polsce. Z okazji pożegnania z naszym krajem, oficjalny profil amerykańskiej ambasady w mediach społecznościowych udostępnił krótki filmik. Amerykańska polityk przekonuje w nim, że będzie dobrze wspominała pobyt nad Wisłą. Zaznaczyła również, że pożegnanie nie oznacza zerwania stosunków i znajomości na zawsze.

Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w polsko-amerykańskich relacjach podczas mojej kadencji, która jutro dobiega końca. Polska i Polacy mają szczególne miejsce w moim sercu i pożegnanie jest dla mnie bardzo trudne. Nie mówię więc do widzenia — mówię do zobaczenia! — napisała na swoim profilu twitterowym.

Przeczytaj również: Gersdorf zakażona COVID-19. Leczy się niemieckim lekiem, którym straszono Polaków

Źródło: Twitter

Przeczytaj również: Zapytano Polaków, dlaczego Tusk chwalił Niemców po niemiecku. Odpowiedzi były bardzo konkretne

(Visited 655 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. O USA , którego postawienie na nogi spowodowało upuszczenie krwi kosztem i życia setek milionów ludzi, od Indian etnicznych zaczynając i ich ludbójstwie, niewolnictwie, wojen w obronie demokracji i za ropę okradania żywcem z zasobów potencjałów całych państw, wywoływania pseudo rewolucji, itd itd. Jak USA zachowało się niegodziwie wobec Polski, dziesiatki razy, gdzie Roosevelt sprzedał nas Stalinowi jak się sprzedaje krowę na targu..Do jakich organizacji należeli prezydenci USA to strach wspomnieć.. Jak została zniszczona kultura świata przez prostackie , poganskie przekazy idące z USA ? To są parodie !!!! Te same nacje rządzą w USA jak i w Polsce gdzie nic nie znaczymy, jesteśmy zerem w polityce…Pomijam współprace Rosji i zachodu w czasach tzw zimnej wojny, gdzie nic tak nie zmotywowało społeczenstwa wschodu i zachodu i reszty świata do pracy jak wymyślenie wspólnego jakiego wroga…Nikt już w to panstwo upadłe nie wierzy , może tylko źli ludzie. Więc niech TA pani stopuje i waży słowa , które są już naiwnie i niemądre dla Polaków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj