propolski.pl: Adam Niedzielski nowych kwarantannach

Minister Niedzielski: Po raz pierwszy od 2 lat COVID nie zakłóca nam Świąt Wielkanocnych [WIDEO]

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał Polakom świąteczne życzenia. – To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania – podkreślił szef resortu.

Z racji nadchodzących świąt minister zdrowia złożył Polakom życzenia. Zwrócił uwagę na to, że pierwszy raz od początku pandemii spędzimy te święta bez problemów i covidowych zakłóceń.

– To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom, nie jesteśmy poddani ograniczeniu naszej swobody spotkań, naszej swobody przemieszczania się. To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania – mówił Adam Niedzielski.

Minister zachęcił wszystkich do chwili refleksji i modlitwy nad dramatem rozgrywającym się za naszą wschodnią granicą.

– Poddajmy się też refleksji tego, co dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest jednak też czas, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomódlmy się za naszych sąsiadów – powiedział Niedzielski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wicepremier Ukrainy: „Merkel powinna poprosić cały świat o przebaczenie”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile Tusk zarobił na ucieczce z Polski? Prześwietlono mu majątek. Lepiej usiądźcie i weźcie głęboki oddech

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these