Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał Polakom świąteczne życzenia. – To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania – podkreślił szef resortu.

Z racji nadchodzących świąt minister zdrowia złożył Polakom życzenia. Zwrócił uwagę na to, że pierwszy raz od początku pandemii spędzimy te święta bez problemów i covidowych zakłóceń.

– To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom, nie jesteśmy poddani ograniczeniu naszej swobody spotkań, naszej swobody przemieszczania się. To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania – mówił Adam Niedzielski.

Minister zachęcił wszystkich do chwili refleksji i modlitwy nad dramatem rozgrywającym się za naszą wschodnią granicą.

– Poddajmy się też refleksji tego, co dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest jednak też czas, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomódlmy się za naszych sąsiadów – powiedział Niedzielski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wicepremier Ukrainy: „Merkel powinna poprosić cały świat o przebaczenie”

Przeczytaj również:  Poseł PiS zrzekł się mandatu. Wiadomo, kto go zastąpi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile Tusk zarobił na ucieczce z Polski? Prześwietlono mu majątek. Lepiej usiądźcie i weźcie głęboki oddech

źródło: Twitter.com

(Visited 143 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj