minister

Minister nie konsultuje lockdownów z lekarzami. Ujawniono szokujące informacje

Według informacji przekazanych przez Okręgową Izbę Lekarską, minister zdrowia Adam Niedzielski nie konsultuje wprowadzania obostrzeń ze środowiskiem lekarskim. Sprawa została ujawniona na Twitterze.

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyznał w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem na antenie RMF FM, że rząd rozważa wprowadzenie godziny policyjnej na Święta Wielkanocne.

 Jeżeli w ciągu najbliższego tygodnia, półtora nie będziemy widzieli, że dochodzi do przesilenia, że zmieniają się trendy, to na pewno będziemy musieli rozważać takie scenariusze  zakomunikował w sobotę Adam Niedzielski.

Okazuje się jednak, że obostrzenia nie są konsultowane ze środowiskiem lekarskim.

Może ktoś z @NaczelnaL , @OILWarszawa wytłumaczy Panu Ministrowi Niedzielskiemu, że nie zarażamy się w nocy spacerując z psem czy biegając? Może? napisał w mediach społecznościowych dr Paweł Basiukiewicz.

Na tweet lekarza odpowiedziała Okręgowa Izba Lekarska. Ta poinformowała Basiukiewicza, że resort zarządzany przez Niedzielskiego nie rozmawia z lekarzami na temat obostrzeń.

Minister nie konsultuje ze środowiskiem lekarskim ani tych, ani innych obostrzeń zakomunikowano.

Przeczytaj również: Czy Polacy uklękną przed Black Lives Matter? Rzecznik PZPN rozwiał wątpliwości

Na twitterowe wpisy zareagowała jedna z internautek. Zwróciła uwagę, że prof. Flisiak „odmawia komentowania nowych obostrzeń, ponieważ jego zdanie byłoby w kontrze do przyjętego rozporządzenia”.

Lekarze z rady medycznej głośno mówią, ze rząd ich nie słucha. I tym sposobem u kosmetyczki zabiegu nie można zrobić, ale u dermatolożek usta i botoks już tak! dodała użytkowniczka Twittera.

Tak samo jak, od lat, mówimy o niewydolności ochrony zdrowia niewydolności BEZ pandemii. Długości kolejek nie mają medycznego uzasadnienia a rząd to dekadami akceptuje. Co daje nasz sprzeciw? Co daje sprzeciw pacjentów? zapytała następnie Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie.

Przeczytaj również: Premier Morawiecki przewiduje 20 mln szczepień do połowy roku. „Do sierpnia zaszczepimy wszystkich chętnych”

źródło: Nczas

Przeczytaj również: Polacy będą musieli KLĘKNĄĆ na boisku przed meczem z Anglią? Boniek zabrał głos

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Minister nie konsultuje lockdownów z lekarzami. Ujawniono szokujące informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these