Michał Piróg słynie z tego, że wzbudza kontrowersyjne emocje. Celebryta po raz kolejny opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało oburzenie — tym razem w koronie cierniowej na głowie.

Artysta nie przejmując się tym, co sobie ktoś o nim pomyśli, zamieścił zdjęcie w koronie cierniowej na głowie. Piróg dodał do niego wpis, na którym skomentował sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Nawiązał tym samym do kryzysu imigracyjnego, o którym słyszymy już od kilku tygodni.

— Na głowie, na granicy … cierpienie… miłosierdzia brak…#boghon… jak to szło ??? — napisał Michał Piróg na swoim Instagramie. Internauci byli w szoku i zamieścili mnóstwo komentarzy, w których nie zabrakło reprymendy pod adresem tancerza.

— Przesadzasz. Ten post jest totalnie niepotrzebny, a zwłaszcza zdjęcie z koroną cierniową. Nie wierzysz – w porządku, nikt Cię do tego nie zmusza i nie może zmusić. Masz wolną wolę, lecz nie obrażaj czyiś uczuć religijnych. Szanujmy się, ludzie — napisała internautka pod zdjęciem.

Do sprawy odniósł się także Dariusz Matecki, radny miasta Szczecin, który nie przebierał w słowach.

— Durne, patologiczne celebryctwo to rak toczący społeczeństwo — skomentował zdjęcie Matecki.

Znaleźli się również i tacy, którym spodobało się zachowanie choreografa.

— A mi się to zdjęcie podoba. Proste z mocnym przekazem. Dziś granice pilnują, zostawiając ludzi bez jakiejkolwiek pomocy, a w święta na stole będą stawiać symboliczne talerze dla niespodziewanego gościa. Coraz mniej człowieka w człowieku — czytamy.

Zobacz również: Donald Trump chce walczyć w sądzie z Twitterem. Domaga się odblokowania swojego konta

Zobacz również: Prawdziwe tłumy na marszu Wolności i Suwerenności w Warszawie [FOTO/WIDEO]

źródło: Twitter.com, Instagram.com

(Visited 1 620 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj