Epidemia koronawirusa sprawiła, że termin wyborów prezydenckich został przesunięty. Sztab prezydenta Andrzeja Dudy, by dokuczyć Rafałowi Trzaskowskiemu, zaangażował do tego maskotkę. Niecodzienne zachowanie skomentował ekonomista Sławomir Mentzen mówiąc — To traktowanie wyborców jak dzieci.

— @AdamBielan: Aby R. Trzaskowski już nigdy nie zapomniał, jak głosował ws. wieku emerytalnego, na każdym jego wiecu będzie gościć nasz bohater — Liczba 67 — wiek emerytalny, jaki wprowadził rząd PO-PSL — czytamy na Twitterze.

Zobacz również: Szef TVP Info pozwał Borysa Budkę za podawanie nieprawdziwych informacji

Sławomir Mentzen nie ma wątpliwości, że w sztabie Andrzeja Dudy panuje popłoch i panika. Duda zaczyna tracić grunt pod nogami i posuwa się do dziwacznych zagrań w kierunku opozycji. Działacz Konfederacji nie ma złudzeń, że takie infantylne przesłanie jedynie ośmiesza PiS, a wielu wyborców może poczuć się urażona dziecinnym i prostackim zachowaniem..

— Przeszliśmy do etapu zupełnie otwartego i oficjalnego traktowania wyborców jak dzieci. Jestem ciekawy wyników — zauważył Mentzen.

Sprawę skomentowali internauci.

— A mówią, że troll-poprawka Konfederacji była niepoważna, podczas gdy to był żart, a tutaj mamy całkowicie poważną akcję informacyjną — czytamy w komentarzu.

— Oni mają wyborców za kretynów. Kierują swój przekaz, celując właśnie w ten elektorat — dodał inny internauta.

 

źródło: nczas.com

(Visited 194 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj