propolski.pl: Uczelnia odwołała wykład Mentzena. Powód? Niewłaściwe poglądy polityczne

Mentzen porównał kampanię Dudy do groteski: „To traktowanie wyborców jak dzieci”.

Epidemia koronawirusa sprawiła, że termin wyborów prezydenckich został przesunięty. Sztab prezydenta Andrzeja Dudy, by dokuczyć Rafałowi Trzaskowskiemu, zaangażował do tego maskotkę. Niecodzienne zachowanie skomentował ekonomista Sławomir Mentzen mówiąc — To traktowanie wyborców jak dzieci.

— @AdamBielan: Aby R. Trzaskowski już nigdy nie zapomniał, jak głosował ws. wieku emerytalnego, na każdym jego wiecu będzie gościć nasz bohater — Liczba 67 — wiek emerytalny, jaki wprowadził rząd PO-PSL — czytamy na Twitterze.

Zobacz również: Szef TVP Info pozwał Borysa Budkę za podawanie nieprawdziwych informacji

Sławomir Mentzen nie ma wątpliwości, że w sztabie Andrzeja Dudy panuje popłoch i panika. Duda zaczyna tracić grunt pod nogami i posuwa się do dziwacznych zagrań w kierunku opozycji. Działacz Konfederacji nie ma złudzeń, że takie infantylne przesłanie jedynie ośmiesza PiS, a wielu wyborców może poczuć się urażona dziecinnym i prostackim zachowaniem..

— Przeszliśmy do etapu zupełnie otwartego i oficjalnego traktowania wyborców jak dzieci. Jestem ciekawy wyników — zauważył Mentzen.

Sprawę skomentowali internauci.

— A mówią, że troll-poprawka Konfederacji była niepoważna, podczas gdy to był żart, a tutaj mamy całkowicie poważną akcję informacyjną — czytamy w komentarzu.

— Oni mają wyborców za kretynów. Kierują swój przekaz, celując właśnie w ten elektorat — dodał inny internauta.

 

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these