Pod Pałacem Prezydenckim zebrali się liderzy antyrządowego protestu. Z ich ust wyszło wiele obraźliwych słów, które wykrzykiwali pod adresem Andrzeja Dudy i partii rządzącej.

— PiS to przede wszystkim nienawiść, oni są chorzy z nienawiści. Zniknijcie, przestańcie nas krzywdzić! — krzyczeli liderzy antyrządowego protestu.

W sobotę w Warszawie odbył się protest skierowany przeciwko rządom Andrzeja Dudy. Marsz wyruszył z placu Konstytucji przez ul. Marszałkowską i Królewską, aż po Pałac Prezydencki. W marszu uczestniczyło kilkaset osób, które niosły baner z napisem „Wypad”.

Zobacz również: Skandaliczne zachowanie Nitrasa. Poseł PO agresywnie rzucił się na obywatela: „Tego jeszcze nie było…”

Nad głowami uczestników można było zobaczyć tęczowe flagi i tabliczki z logo KOD. Uczestnicy nie kryli się ze swoim negatywnym nastawieniem i krzyczeli: „Wypad, „zdrada, „mamy dość, „Duda pod trybunał stanu”. Na spotkaniu nie brakowało więc wulgarnego i agresywnego języka.

— Zniknijcie, przestańcie nas krzywdzić. A jak będziecie chcieli z nami wojny, to my do tej wojny przystąpimy — oznajmił Piotr Szumlewicz, publicysta.

Z kolei jeden ze studentów UW Sebastian Słowiński, zwrócił się do prezydenta RP słowami: „wypierd***ć„. Gos zabrał również działacz KOD Piotr Łopaciuk, który jest działaczem tzw. lotnej brygady opozycji.

Przeczytaj również:  Gowin ma szanse na porozumienie wyborcze z opozycją? Lider opozycyjnego ugrupowania: "Powiem brutalnie..."

— Lotna brygada opozycji nie przyszła się tutaj użalać, tylko krzyczeć – wypierd***ć — krzyczał pełen emocji.

 

źródło: tvp.info

(Visited 101 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj