Dr Sławmir Mentzen, ekspert Konfederacji ds. ekonomii, odniósł się kontrowersyjnych słów, które Grzegorz Braun wypowiedział w Sejmie pod adresem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

— Zapytam tylko o NOP-y, których 1/3 w Stanach Zjednoczonych, bo tam są jeszcze jacyś badacze, to poronienia — mówił Grzegorz Braun podczas posiedzenia w Sejmie.

Zobacz również: Wniosek premiera Mateusza Morawieckiego. Czy prawo Unii Europejskiej ważniejsze od prawa polskiego? TK będzie kontynuował kluczową rozprawę dopiero 30 września

Gdy wyłączono mu mikrofon, krzyknął w stronę ministra, Adama Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!”. Minister zdrowia wciąż wspomina te słowa i twierdzi w wywiadach, że czuje się zagrożony. Tymczasem dr Sławomir Mentzen wyjaśnia, na czym polega różnica pomiędzy groźbą a ostrzeżeniem ze strony Grzegorza Brauna.

— Grzegorz Braun nie groził Panu Niedzielskiemu, tylko go ostrzegał przed tym, co może się wydarzyć — stwierdził ekonomista.

Zobacz również: Aktywista LGBT stanie przed sądem. Sprofanował wizerunek Matki Bożej

— To tak, jakby mu powiedział: „Nie pal papierosów, bo będziesz miał raka płuc” — podał przykład działacz Konfederacji.

Przeczytaj również:  Babcia dała księdzu w kopercie 50 zł. Wzruszająca reakcja

Dalej Mentzen nadmienił, że „ewidentnie była to próba pomocy ministrowi”. Nie tylko ten członek Konfederacji jest zdania, że Grzegorz Braun nie groził ministrowi zdrowia. To samo w tej sprawie twierdzi Janusz Korwin-Mikke.

Źródło: NCzas.com

(Visited 478 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj