Dr Sławmir Mentzen, ekspert Konfederacji ds. ekonomii, odniósł się kontrowersyjnych słów, które Grzegorz Braun wypowiedział w Sejmie pod adresem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

— Zapytam tylko o NOP-y, których 1/3 w Stanach Zjednoczonych, bo tam są jeszcze jacyś badacze, to poronienia — mówił Grzegorz Braun podczas posiedzenia w Sejmie.

Zobacz również: Wniosek premiera Mateusza Morawieckiego. Czy prawo Unii Europejskiej ważniejsze od prawa polskiego? TK będzie kontynuował kluczową rozprawę dopiero 30 września

Gdy wyłączono mu mikrofon, krzyknął w stronę ministra, Adama Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!”. Minister zdrowia wciąż wspomina te słowa i twierdzi w wywiadach, że czuje się zagrożony. Tymczasem dr Sławomir Mentzen wyjaśnia, na czym polega różnica pomiędzy groźbą a ostrzeżeniem ze strony Grzegorza Brauna.

— Grzegorz Braun nie groził Panu Niedzielskiemu, tylko go ostrzegał przed tym, co może się wydarzyć — stwierdził ekonomista.

Zobacz również: Aktywista LGBT stanie przed sądem. Sprofanował wizerunek Matki Bożej

— To tak, jakby mu powiedział: „Nie pal papierosów, bo będziesz miał raka płuc” — podał przykład działacz Konfederacji.

Przeczytaj również:  Kaczyński za bardzo się rozgadał? "Pan powiedział, że dla władzy sprzeda Pan Polskę" [+WIDEO]

Dalej Mentzen nadmienił, że „ewidentnie była to próba pomocy ministrowi”. Nie tylko ten członek Konfederacji jest zdania, że Grzegorz Braun nie groził ministrowi zdrowia. To samo w tej sprawie twierdzi Janusz Korwin-Mikke.

Źródło: NCzas.com

(Visited 437 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj