Ulicami Opola przeszedł kolejny marsz równości, któremu przyświecało standardowe hasło „Miłość, równość, tolerancja”. Na transparentach nie brakowało jednak dodatkowych wulgarnych przekazów, które temu pierwszemu przeczyły.

Podobna atmosfera miała miejsce podczas ostatniej parady równości w Szczecinie. Pisaliśmy o tym już wcześniej na naszym portalu. Kolorowi aktywiści bez względu na to, gdzie się pojawiają szokują swoim zachowaniem i pokazują odwrotność przekazu, na którym im zależy.

— Nie damy się wymazać, jesteśmy tu, będziemy żyć tak, jak nam się podoba, a naziolskie wysrywy będziemy nazywać po imieniu. I my wygramy, bo radni niestety przeliczają nasze życia na wartość unijnych funduszy — krzyczano podczas marszu w Szczecinie.

W Opolu mogliśmy podziwiać hasła nawiązujące do religii chrześcijańskiej i Jezusa, chociażby „Jezus kazał kochać”, a pod nim gwiazdki oznaczające „j***ć PiS, Konfederację i Bosaka”.

Pełno było także haseł antypolicyjnych — jeden z nich był zestawiony ze skrótem CHWDP, który jest nam wszystkim dobrze znany.

Uczestnicy marszu w większości zachowywali się poprawnie, nie brakowało jednak incydentów, które były mocno zastanawiające. Przykre było najpewniej to, że całą tę atmosferę obserwowało mnóstwo dzieci, które powielały sposób postępowania po swoich rodzicach.

Zobacz również: Aktywista zaatakował prezydenta Macrona jajkiem. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Zobacz również: Spurek zakazuje jedzenia kanapek z jajkiem? Mocny komentarz Jakiego

źródło: NCzas.com, YouTube.com

(Visited 1 442 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj