Reprezentacja Polski przegrywając swój pierwszy i niezwykle ważny mecz ze Słowacją na EURO 2020 naraziła się wielu kibicom. Mariusz Pudzianowski zaatakował polskich piłkarzy wymownym memem, na którym pokazał różnice między siatkarzami a piłkarzami.

To był wyjątkowo zimny prysznic dla polskich kibiców, którzy spodziewali się czegoś więcej po polskiej drużynie. Biało-Czerwoni przegrali w Sankt Petersburgu ze Słowacją (1:2), teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie. Kolejne mecze, które nas czekają, będą już z dużo silniejszymi przeciwnikami.

Nasi piłkarze po raz kolejny zawiedli kibiców w Polsce. Nic jeszcze nie jest przesądzone, ponieważ czekają nas kolejne mecze. W ogniu miażdżącej krytyki znaleźli się przede wszystkim liderzy kadry: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny oraz Grzegorz Krychowiak, który w ostatnim meczu otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Zobacz również: Kierowca autobusu pomógł kobiecie na wózku inwalidzkim, która upadła przed przejściem [WIDEO]

Kibice mają żal do piłkarzy, którzy mogliby spróbować zaprezentować się tak dobrze, jak siatkarze — będący jedną z najlepszych drużyn na świecie. Od sukcesów nie stroni także kadra skoczków narciarskich.

Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: Jeśli chodzi o ceny prądu, wiadomości są (...) bardzo złe

Na mocne porównanie zdecydował się Mariusz Pudzianowski, który opublikował uderzające w polską reprezentację zdjęcie — aż w trzech odsłonach. Na jednej z nich nasz kraj wygląda bardzo słabo.

Zobacz również: Dlaczego Korwin-Mikke się nie zaszczepił? Polityk szczegółowo wyjaśnił

źródło: o2.pl

(Visited 1 706 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj