W tym roku TVP nie zdecydowała się na organizację eliminacji do konkursu Eurowizji. Polskę w Rotterdamie będzie reprezentował Rafał Brzozowski z utworem „The Ride”. Decyzja telewizji publicznej spotkała się z falą krytyki, m.in. ze strony wokalistki Margaret.

Margaret jest rozczarowana tym, że to Rafał Brzozowski, a nie Alicja Szemplińska, będzie reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 w Rotterdamie.

Szemplińska to wokalistka, która jest zwyciężczynią „Szansy na sukces”. Początkująca piosenkarka miała powalczyć o eurowizyjne podium w zeszłym roku, lecz konkurs nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa.

Artystka zamieściła obszerny wpis na Instagramie:

Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym… Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z Wami na koncertach. Nie wyobrażam sobie innego życia. Stres, zaszczyt i duma wynikająca z reprezentowania kraju, który kocham, mieszały się przez ostatnie 12 miesięcy z poczuciem niepewności i nadziei na „powołanie” w tegorocznym konkursie. Nie udało się… najwidoczniej moja nowa, eurowizyjna piosenka nie spodobała się na tyle, aby dać nam szansę pisze wokalistka.

Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

Dziękuję za Wasze wsparcie przez cały rok, za hashtag #alicjanaESC2021, za niesamowitą energię i wiarę we mnie!!! Obiecuję, że nie odpuszczam w tworzeniu, szykuję dla Was kolejne niespodzianki i niebawem pokażę nowości od Alicji! Moje marzenie o Eurowizji wciąż jest aktualne i mocno wierzę, że pewnego dnia uda mi się je spełnić. Dziś pozostaje nadzieja w postaci wspaniałego reprezentanta  Rafała Brzozowskiego. Rafał, ja i moi fani zawsze będziemy Cię wspierać!! Gratuluję!!! zapewniła następnie.

Na komentarz Szemplinskiej odpowiedziała Margaret:

Alicja j*bać Eurowizję. Dawaj tę muzę. Czekamyy napisała.

Przeczytaj również: „Chciałbym wam przekazać wiadomość od polskich obywateli!” Dominik Tarczyński niesamowicie ostro w PE

Przeczytaj również: Oskarżyli Polskę o „gorszą kulturę”. Patryk Jaki nie wytrzymał: „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków?!”

Źródło: Do Rzeczy

(Visited 2 539 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj