Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zabrał głos podczas dyskusji w Parlamencie Europejskim, dotyczącej sytuacji osób LGBT w Polsce.

Ten mechanizm to tylko polityczne narzędzie powiedział Dominik Tarczyński o przyjętej przez PE rezwolucji. Wszyscy wiemy, że to tylko polityczne narzędzie i nie ma nic wspólnego z regułami prawa.

Chciałbym wam przekazać wiadomość od polskich obywateli polskie społeczeństwo odrzuca wasze idee lewactwa. Przegraliście siedem razy. Pan Biedroń może to potwierdzić. Przegraliście. Polskie społeczeństwo odrzuciło was siedmiokrotnie przypomniał polityk.

Polska jest na pierwszym miejscu w Europie, jeśli chodzi o bezrobocie (najniższe – dop. red). Polska jest na trzecim miejscu w zarządzaniu przez kobiety wymieniał następnie.

Polska jest na pierwszym miejscu w Europie jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Zanim nas ocenicie, zanim podniesiecie palec, pomyślcie o Szwecji i o gwałtach dokonywanych na kobietach przez nielegalnych imigrantów wskazywał.

Skupcie się na Niemcach, skąd pochodzi najwięcej przestępstw i nielegalnych imigrantów. To jest prawdziwa demokracja i to nie są nasze dane, to jest wasze zmartwienie podsumował Dominik Tarczyński.

Przeczytaj również: Zamiast nauki — film pornograficzny. Nowatorska edukacja zdalna w szkole w Wołczynie

Przeczytaj również: Oskarżyli Polskę o „gorszą kulturę”. Patryk Jaki nie wytrzymał: „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków?!”

źródło: youtube

(Visited 20 477 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj