propolski.pl: Korwin-Mikke wyjawił, ile kupił cukru

„Mam zapas”. Korwin-Mikke zaszalał. Wyjawił, ile kupił cukru [WIDEO]

Nie jest tajemnicą, że lider Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke dużo słodzi. W rozmowie z „Super Expressem” wyjawił, jakie zapasy cukru zrobił. W ostatnich tygodniach wielu Polaków zgłaszało problemy z kupnem tego produktu.

W sklepach narosła panika, co przyczyniło się do wzrostu cen cukru. Niektóre sklepy wprowadziły nawet limity zakupu. Wzrost cen potwierdziła Antonina Grzelak, ekspertka PanParagon.

– Jeszcze rok temu w lipcu średnia cena paczki cukru wynosiła 2,66 zł. W tym roku weszła już na poziom 3,96 zł. W sierpniu 1 kg można już kupić w internecie nawet za 9 zł! W efekcie cukrowej paniki wzrosła również liczba paragonów zawierających ten produkt. Porównując lipiec 2021 roku do analogicznego okresu w 2022 r., liczba paragonów zawierających przynajmniej jedną paczkę cukru wzrosła o ponad 93 proc. – wyjaśniła Grzelak.

Korwin-Mikke zaszalał. Wyjawił, ile kupił cukru

Tymczasem Janusz Korwin-Mikke zrobił wielkie zapasy cukru i zdaje się nie przejmować tym tematem. Dawniej widzieliśmy polityka na nagraniu, na którym dosypywał sobie do herbaty kilka łyżek cukru.

– Nie oszczędzam na cukrze, słodzę siedem łyżeczek i mam dużo energii!. Jakiś czas temu kupiłem 60 kg cukru i mam spokój, mam zapas. Kupowałem jakiś czas temu za 2,90 zł chyba – powiedział polityk w rozmowie z „se”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Górski o występie Neo-Nówki. Padły dosadne słowa [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragiczny wypadek w Chorwacji. Zginęli pielgrzymi, którzy zmierzali do Medjugorie

źródło: o2.pl, YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these