propolski.pl: Korwin o życiu

„Mam prawie 80 lat…”. Korwin-Mikke zdradził, co trzyma go przy życiu

Janusz Korwin-Mikke jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Lider Konfederacji często dzieli się swoimi przemyśleniami z internautami i porusza ważne kwestie polityczne.

Legendarny wolnościowiec, przypominając, że ma już 80-lat, wyznał, co trzyma go przy życiu. Odniósł się tym samym do słów publicysty i filozofa Tomasza Markiewki.

– Większość osób w tym kraju jest i będzie pracownikami. To niepoważne, że mamy w szkole lekcje przedsiębiorczości, a nie mamy lekcji dotyczących praw pracowniczych, związków zawodowych czy relacji w miejscu pracy – pisał Markiewka.

Korwin-Mikke, który zawsze był przeciwnikiem rozbuchanych wydatków socjalnych, odniósł się do tego wpisu. Lider partii KORWiN, nie przebierał w słowach.

– Mam prawie 80 lat – i przy życiu trzyma mnie szczera nienawiść do tych najpodlejszych z podłych, którzy rządzą tym państwem od tylu już lat, niszczącym mój kraj; którzy wyrzucili na emigrację kwiat naszej młodzieży, a resztę demoralizują zasiłkami – napisał prezes partii KORWiN.

– Precz z socjalizmem – myślcie!! – grzmiał polityk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nie dla pieniędzy, choć to największa nagroda w historii”. Krzysztof Rutkowski nie ma wątpliwości, kto zatruł Odrę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gen. Hodges o szansach Ukrainy na zwycięstwo. Ma dobre wiadomości

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these