Wczoraj informowaliśmy o zbanowaniu głównego kanalu wRealu24 na YouTube. Teraz o fakcie poinformował redaktor naczelny Marcin Rola, który nie szczędził mocnych słów. Przyznał, że w obecnych okolicznościach przyśpieszone zostaną prace nad innym portalem BanBye.com.

– PILNE! YouTube skasował wszystkie kanały Telewizji wRealu24, system ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów – napisał Marcin Rola.

– Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki – dodał redaktor.

Marcin Rola zapowiedział, że to jeszcze nie koniec, a działalność wRealu24 nabierze dopiero rozpędu.

– Szukajcie nas na BanBye.com, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną. Tak jak mówiłem wielokrotnie: PIESKI SZCZĘKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ! BĘDZIECIE MUSIELI NAS ZABIĆ ŻEBYŚMY PRZESTALI MÓWIĆ PRAWDĘ! Widzimy się na BanBye.com! – mówił dziennikarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Mładanowicz szarą eminencją resortu rolnictwa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Zobaczcie, co tu się dzieje!”. Rosjanka nie kryła przerażenia [WIDEO]

Jakież to znamienne, że YouTube całkowicie cenzuruje i zamyka niezależną polską telewizję wRealu24 dokładnie w rocznicę…

Opublikowany przez Marcina Rolę Sobota, 20 sierpnia 2022
D

Z tematem cenzury, której podlegają prawicowe media zawsze chętnie mierzą się posłowie Konfederacji. Podczas konferencji prasowej obecny był również dziennikarz Marcin Rola, który stwierdził, że sytuacja ta jest po prostu niedopuszczalna.

– Jest to konferencja ponad podziałami. Sprawa dotyczy cenzury prewencyjnej, która jest zakazana w Konstytucji. Łamane jest notorycznie polskie prawo poprzez dziwne zgłoszenia i wyimaginowaną mowę nienawiści, ucina się zasięgi i blokuje ogromne kanały. Czujemy się dyskryminowani i z tym chcemy walczyć – mówił Marcin Rola. W dalszej części wypowiedzi podał przykłady działań wymierzonych w duże prawicowe portale. Dziennikarz przyznał, że jako katolik o konserwatywnych poglądach czuje się nierówno traktowany. Dodał, że to niesprawiedliwe, by koncerny medialne decydowały o tym, jakie treści są właściwe, a jakie nie.

źródło: Twitter, YouTube

(Visited 1 258 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj