Wczoraj informowaliśmy o zbanowaniu głównego kanalu wRealu24 na YouTube. Teraz o fakcie poinformował redaktor naczelny Marcin Rola, który nie szczędził mocnych słów. Przyznał, że w obecnych okolicznościach przyśpieszone zostaną prace nad innym portalem BanBye.com.

– PILNE! YouTube skasował wszystkie kanały Telewizji wRealu24, system ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów – napisał Marcin Rola.

– Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki – dodał redaktor.

Marcin Rola zapowiedział, że to jeszcze nie koniec, a działalność wRealu24 nabierze dopiero rozpędu.

– Szukajcie nas na BanBye.com, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną. Tak jak mówiłem wielokrotnie: PIESKI SZCZĘKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ! BĘDZIECIE MUSIELI NAS ZABIĆ ŻEBYŚMY PRZESTALI MÓWIĆ PRAWDĘ! Widzimy się na BanBye.com! – mówił dziennikarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Mładanowicz szarą eminencją resortu rolnictwa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Zobaczcie, co tu się dzieje!”. Rosjanka nie kryła przerażenia [WIDEO]

Jakież to znamienne, że YouTube całkowicie cenzuruje i zamyka niezależną polską telewizję wRealu24 dokładnie w rocznicę…

Opublikowany przez Marcina Rolę Sobota, 20 sierpnia 2022
D

Z tematem cenzury, której podlegają prawicowe media zawsze chętnie mierzą się posłowie Konfederacji. Podczas konferencji prasowej obecny był również dziennikarz Marcin Rola, który stwierdził, że sytuacja ta jest po prostu niedopuszczalna.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

– Jest to konferencja ponad podziałami. Sprawa dotyczy cenzury prewencyjnej, która jest zakazana w Konstytucji. Łamane jest notorycznie polskie prawo poprzez dziwne zgłoszenia i wyimaginowaną mowę nienawiści, ucina się zasięgi i blokuje ogromne kanały. Czujemy się dyskryminowani i z tym chcemy walczyć – mówił Marcin Rola. W dalszej części wypowiedzi podał przykłady działań wymierzonych w duże prawicowe portale. Dziennikarz przyznał, że jako katolik o konserwatywnych poglądach czuje się nierówno traktowany. Dodał, że to niesprawiedliwe, by koncerny medialne decydowały o tym, jakie treści są właściwe, a jakie nie.

źródło: Twitter, YouTube

(Visited 1 139 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj