Magda Gessler z racji Tłustego Czwartku postanowiła przygotować smaczną niespodziankę dla wszystkich seniorów. Restauratorka jest dziś wyjątkowo hojna i najwyraźniej chce pocukrować starszej części naszego społeczeństwa.

Staropolski zwyczaj zajadania pączków już od czasów pogaństwa miał przynosić ludziom szczęście i pomyślność na cały rok. Magda Gessler nie mogła o tym zapomnieć i dodała na Facebooku post zachęcający do korzystania z usług jej restauracji:

— Restauracja u Fukiera przez cały dzień serwuje pączki dla seniorów! Zasady są bardzo proste — 1 pączek dla 1 seniora za 1 zł.., przez cały dzień. Zapraszam. Ciepłe pączki… z wiśnią, z maliną.. przez cały dzień. Rynek Starego #Miasta 27 #ufukiera mg — napisała w mediach społecznościowych Gessler.

Zobacz również: Strajk Kobiet: Uczestniczka obrażała policjantkę: „Ty stara kur…”. Reakcja funkcjonariuszki zaskakuje [WIDEO]

Kilka dni temu restauratorka podpadła internautom, gdy przekazała, że pączki regularnie w jej cukierni kosztują nawet 11 zł… Czy ta promocja zmieni nastawienie Polaków? Czy tym razem skuszą się na smaczny poczęstunek u Gessler?

Zobacz również: Pączki u Magdy Gessler. Ta zawrotna cena ścina z nóg

Restauracja U Fukiera Magda Gessler jutro przez cały dzień serwuje pączki dla seniorów! Zasady są bardzo proste – 1…

Opublikowany przez Magdę Gessler Środa, 10 lutego 2021

Źródło: NCzas.com

(Visited 484 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Oto cena cukru. Mężczyzna pokazał paragon z Poznania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj