Maciej Stuhr

Maciej Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP: „Tego życzę wam wszystkim”

Maciej Stuhr odebrał Telekamerę „Tele Tygodnia”. Gala emitowana była na antenie TV Puls po godzinie 23. Aktor po odebraniu nagrody postanowił skrytykować telewizję publiczną.

Maciej Stuhr podczas swojej przemowy skupił się głównie na krytyce TVP. Aktor odbierając statuetkę, zwrócił się do redakcji „Wiadomości” i podziękował dziennikarzom za „zrobienie z niego czarnego charakteru”.

 Dziękuję telewizyjnym „Wiadomościom”, które tak często próbują zrobić ze mnie czarny charakter, że część osób uwierzyła, że ta moja rola w „Szadzi”  seryjnego mordercy  może mieć ręce i nogi rozpoczął Stuhr.

Tutaj taka mała prośba w imieniu aktorek i aktorów do niektórych redakcji: to, że my coś mówimy ze sceny lub z ekranu, to nie my mówimy, tylko jesteśmy medium, przez które przemawia autor. To, że w spektaklu powiedziałem o Polsce, że jest wrzodem w pewnym miejscu  to nie ja powiedziałem, to autor sztuki przekonywał celebryta.

Laureat Telekamery postanowił również życzyć Polakom lepszej telewizji:

Dlatego z okazji tego święta telewizji życzę nam wszystkim wspaniałej telewizji  mądrej, uskrzydlającej, poszerzającej horyzonty. Telewizji, w której chcieliby i mogliby pracować najlepsi artyści i dziennikarze mówił podczas emitowanej na antenie TV Puls gali.

W tym roku nagrody „Tele Tygodnia” odbyły się wyjątkowo w marcu. Gala emitowana jest co roku od 1998 roku. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierają widzowie, głosując SMS-owo.

Przeczytaj również: Oskarżyli Polskę o „gorszą kulturę”. Patryk Jaki nie wytrzymał: „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków?!”

Przeczytaj również: Rzecznik rządu: Jeszcze dziś możliwe większe obostrzenia w tym województwie

https://www.youtube.com/watch?v=2PnTBNyT7z0

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these