propolski.pl: Wojciech Szczęsny miał wypadek

Rzecznik rządu: Jeszcze dziś możliwe większe obostrzenia w tym województwie

Rzecznik rządu Piotr Müller zapowiedział w programie red. Jacka Prusinowskiego na antenie Radia Plus, że już w czwartek mogą pojawić się decyzje w sprawie przywrócenia restrykcji sanitarnych w województwie mazowieckim.

Te decyzje będą dzisiaj podejmowane przekazał rzecznik rządu Piotr Müller. Nie wykluczam takiego scenariusza, ponieważ oczywiście, jeżeli ta dynamika zachorowań jest taka duża i jeżeli nastąpiłoby dzisiaj przyspieszenie, to być może takie decyzje będą konieczne do podjęcia powiedział polityk w rozmowie z Jackiem Prusinowskim w „Sednie sprawy”.

W związku z tym tak jak mówię, dzisiaj na ten temat dyskutujemy. Najprawdopodobniej te decyzje dzisiaj zapadną i zostaną ogłoszone dzisiaj albo jutro poinformował następnie.

Piotr Müller został spytany także o to, czy przed świętami wielkanocnymi Polaków czekają ograniczenia w handlu.

Jeśli sytuacja w kraju pogorszyłaby się na tyle, że trzeba będzie podejmować decyzje, co do obostrzeń w kolejnych województwach, to na terenie tych województw ograniczenia w handlu, takie jak teraz widzimy na Warmii i Mazurach, czy od soboty na Pomorzu odpowiedział.

Natomiast dynamika zachorowań jest bardzo zróżnicowana w związku z tym na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć, jak będzie wyglądał handel tuż przed świętami. Natomiast nie spodziewam się większych ograniczeń w handlu niż tych, które są w tej chwili na Warmii i Mazurach czy Pomorzu uspokajał rzecznik rządu.

Przeczytaj również: Oskarżyli Polskę o „gorszą kulturę”. Patryk Jaki nie wytrzymał: „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków?!”

Przeczytaj również: Aktor odmówił przeczytania tekstu szkalującego Jana Pawła II. Zatrzymał się na 655 stronie i nie wziął pieniędzy

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these