Maciej Stuhr w ostrych słowach wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich w Polsce. Znany aktor rozmawiał w programie „Rezerwacja” Katarzyny Janowskiej i stwierdził, że cierpi na „odrzut polityczny”.

Maciej Stuhr przyznał, że nie oznacza to całkowitej bierności z jego strony. Podczas wywiadu poruszył temat polskiej polityki i zbliżającego się głosowania. Dziennikarka zapytała go o jego wcześniejsze deklaracje, w których zapewniał, że rezygnuje z angażowania się w życie polityczne.

— Mam jakiś odrzut polityczny. Natomiast nie sądzę, żeby udało mi się wyłączyć z tego zupełnie, bo jednak są to sprawy, w które bardzo zaangażowany jestem do dziś. Dużo myślę na ten temat, może nie bardzo dużo, ale codziennie zastanawiam się, co zrobić z tą rzeczywistością, jaki mógłby być mój wpływ na nią. Wydaje mi się, że ten mój wpływ może być znikomy, mimo wszystko — powiedział celebryta.

Po chwili zdradził, czy zamierza wziąć udział w majowych wyborach.

— Pierwszy odruch miałem oczywiście taki, że należy to jak najszerzej zbojkotować. Taki był mój pierwszy odruch, żeby coś z tą kartą zrobić. Nakleić tam jakieś ładne naklejki z serduszkiem koło Andrzeja albo coś. Natomiast jestem też człowiekiem otwartym i słucham różnych mądrych ludzi. Nie dalej jak wczoraj posłuchałem w Internecie młodego człowieka, który namawia, że nie wolno tak zrobić. Każda aktywność wyborcza, w tym również podarcie karty wyborczej, albo nieodesłanie jej, jest również udziałem w wyborach. Jest proporcjonalnie oddaniem głosu na każdego z kandydatów, w tym tego, który zbierze najwięcej głosów. Największa część naszego nie głosu zostanie jemu oddana. Trzeba o tym pamiętać. Ja nie podjąłem żadnej decyzji, nie mam kandydata marzeń — wyjaśnił Stuhr.

Przeczytaj również:  Morawiecki popadł w potężny konflikt z Sasinem. "Doszło do ostrej wymiany zdań. Mogą polecieć głowy"

Na koniec dodał, że chciałby, „aby ci partacze, którzy zepsuli nam kraj, jak najszybciej gdzieś odeszli w niepamięć”.

źródło: fronda.pl

(Visited 129 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj