Katarzyna Lubnauer, która była gościem w Polsat News, przyznała, że marzy o wprowadzeniu reżimu sanitarnego i segregacji ludzi tak, jak ma to miejsce we Francji.

— Nie jestem zwolenniczką obowiązkowych szczepień. Niesie to dużo ryzyka społecznego i medycznego. Ruchy antyszczepionkowe mogą zniechęcać też rodziców do szczepień obowiązkowych wieku dziecięcego — mówiła Katarzyna Lubnauer.

Okazuje się jednak, że posłanka ma wolnościowe nastawienie w tej kwestii i wykazuje zachwyt nad sytuacją panującą we Francji. W tym kraju wprowadzono bowiem prawdziwy reżim sanitarny, który wymaga od obywateli posiadania certyfikatu szczepień przy chęci skorzystania z podstawowych wygód, takich jak odwiedzenie baru czy restauracji.

— Słuszny jest kierunek francuski – powinny być przywileje dla zaszczepionych, np. możliwość wejścia do restauracji i ograniczenia dla nieszczepionych — obowiązek aktualnego testu — skwitowała posłanka.

Według Katarzyny Lubnauer niektóre grupy w Polsce powinny być zobowiązane do przyjęcia preparatu przeciwko COVID-19.

— Obowiązek za to dla medyków czy nauczycieli. Kolejną falę ciężkich zachorowań wywołają w Polsce osoby niezaszczepione — mówiła polityk.

Ponadto dodała, że chciałaby segregacji regionów, tak by lockdown mógł odbić się na osobach z niskim wskaźnikiem szczepień.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

— Dlatego uważam, że rząd powinien już dziś powiedzieć, że następny lockdown będzie dotyczył w pierwszej kolejności obszarów, które mają niski wskaźnik zaszczepienia. Tylko to najczęściej są tereny głosujące głównie na PiS — podsumowała Lubnauer.

Zobacz również: Minister Czarnek na straży normalności: „Wara od naszych dzieci, jeśli chodzi o ideologie lewackie”

Zobacz również: Maryla Rodowicz w końcu się doczekała. Sąd ogłosił wyrok w sprawie rozwodowej

źródło: nczas.com

(Visited 666 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Kiedy oni w końcu zrozumieją że zaszczepieni też mogą zarażać niezaszczepionych i zarażać się między sobą, z tym ze zaszczepieni mogą przejść chorobę lżej niż niezaszczepieni, po co to całe zamieszanie.

    Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi zawsze o pieniądze !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj