Kamil Durczok ogłosił w mediach społecznościowych, że podjął pewną decyzję. Za pośrednictwem Twittera przekazał, że „znika”, a jego wpis wywołał wiele komentarzy i wątpliwości wśród internautów.

Dziennikarz TVN chętnie korzysta z możliwości wyrażania swojego zdania w internecie, a jego profil obserwuje nawet 80 tysięcy użytkowników. Durczok wygłasza wiele kontrowersyjnych opinii dotyczących spraw społecznych i politycznych.

Niedawno dziennikarz po powrocie Donalda Tuska obwieścił, że „kocha” byłego szefa RE. Nie krył przy tym swojego wielkiego entuzjazmu z racji obecności byłego premiera w Polsce.

— Jestem hetero. Ale kocham #tusk Na nasze szczęście wrócił — napisał dziennikarz na Twitterze.

Jak się okazuje, podobne wpisy w najbliższej przyszłości nie będą się ukazywały w sieci. Dziennikarz zwrócił się w niespodziewanym wpisie do internautów i przekazał, że nie będzie się udzielał w mediach społecznościowych. Przynajmniej przez jakiś czas. Nie wyjaśnił jednak, z jakiego powodu tak zdecydował.

— Dzień dobry. Znikam z tt na jakiś czas. Ale wrócę. Trzymajcie kciuki — napisał były dziennikarz „Faktów TVN”.

Wpis sprowokował internautów do burzliwej dyskusji. Post polubiło już tysiąc użytkowników Twittera, zostawiając kilkaset komentarzy.

Zobacz również: Maryla Rodowicz w końcu się doczekała. Sąd ogłosił wyrok w sprawie rozwodowej

Zobacz również: Lubnauer marzy się reżim sanitarny i segregacja ludzi jak we Francji

źródło: wmeritum.pl

(Visited 706 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj