Niedawno media obiegła przykra informacja, że Tadeusz Cymański zmaga się z nowotworem. Z choroby polityka szydził na portalu społecznościowym dziennikarz „Superstacji” Jakub Wątły.

U Cymańskiego zdiagnozowano mięsaka, który nie ma co prawda wysokiego wskaźnika złośliwości, może jednak powodować przerzuty. Polityk w programie „Plus Minus” przyznał, że wiadomość o chorobie była dla niego niemałym szokiem, stara się jednak zachowywać spokój. Ponadto wyznał, że bardzo boi się śmierci, bólu i cierpienia.

Zobacz również: Nowy Ład w podatkach. Oto trzy najważniejsze zmiany

— Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. COVID otworzył oczy wielu ludziom, nie tylko mnie. Inaczej się teraz mówi o życiu, cierpieniu i śmierci, inaczej się te sprawy odczuwa. Przyjąłem to z pewnym spokojem, ale i niepokojem, nie będę udawał chojraka — powiedział zasmucony Cymański.

— Nie jestem przygotowany, nie jestem spakowany. Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia — dodał.

Na wiadomość o chorobie i przełożonej z powodu obostrzeń operacji Cymańskiego zareagował dziennikarz SuperStacji Jakub Wątły. Mężczyzna zamieścił wpis, w którym zaatakował chorego życząc mu jeszcze więcej bólu i cierpienia.

Przeczytaj również:  Julia Wieniawa nie wytrzymała: "Jest to obleśne. Ku*wa"

Zobacz również: Kayah pożegnała Krzysztofa Krawczyka. „Zbyt duży talent na ten grajdołowy kraj”

— Chory na raka Tadeusz Cymański miał być operowany, ale termin operacji przełożono. Przez ten czas wiele kobiet w Polsce zostanie zmuszonych do urodzenia zdeformowanych płodów bez szans na życie, bo pan Cymański jest w grupie zboczonych i chorych z nienawiści, prawackich sadystów z Solidarna Polska Ziobry, którzy lubią znęcać się nad kobietami, wprowadzając antykobiecie/antyludzkie prawo. Także w tym czasie wielu pacjentów z zaawansowanymi nowotworami umrze, bo pan Cymański należy do gnid, które wolały przekazać 2 miliardy złotych kurwizji, a nie na onkologię. Boli panie Tadeuszu? Oby bolało. Bardzo — napisał Wątły na Facebooku.

Chory na raka Tadeusz Cymański miał być operowany, ale termin operacji przełożono. Przez ten czas wiele kobiet w Polsce…

Opublikowany przez Kuba Wątły TV3 Wtorek, 6 kwietnia 2021

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 686 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj