Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej prof. Andrzej Matyja skomentował postawę piosenkarki Edyty Górniak, która dzieli się w internecie rozmaitymi teoriami spiskowymi dot. pandemii koronawirusa.

— Takie osoby powinny być ścigane wręcz — powidział prof. Andrzej Matyja.

Artystka nie ukrywa tego, że jest mocno sceptyczna wobec pandemii koronawirusa. W jej wypowiedziach nie brakuje przemyśleń dotyczących zdrowia i naturalnego holistycznego podejścia do człowieka.

Górniak jest przekonana, że ludzie są kontrolowani, a pandemia to kolejne narzędzie ograniczające wolność. Jest przerażona i obawia się, że szatan zawładnął światem, ponieważ ludzie wyrzekli się duchowości.

Zobacz również: Edyta Górniak: Ludzie odeszli od Boga. Szatan ma ucztę

Podkreśliła, że najlepszym lekarstwem na wirusa jest Wit d oraz oregano.

— Jak ja słyszę od jednej publicznej osoby, że my w szpitalach przetrzymujemy statystów i że nie ma koronawirusa, to ta osoba pewnie swoją wiedzę ma z czasów starożytności — powiedział lekarz, nawiązując do wierzeń Górniak.

Zobacz również: Donald Tusk ironicznie o szczepionce. Odpowiedział mu Radosław Fogiel: „Jest tak żałosny, że aż osłabia…”

— W związku z tym takie postawy negujące istnienie koronawirusa i z tym związane niebezpieczeństwa, powinny być ścigane wręcz. Ścigane — jako obowiązek państwa! — dodał.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 252 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Ludzie masowo wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii. Sam Londyn opuściło 700 tysięcy osób – wiemy dlaczego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here