Edyta Górniak poinformowała, że nie zamierza dłużej prowadzić swojego konta na Instagramie. W tym celu zorganizowała specjalny live, w którym wyjaśniła swoje motywacje.

Ponadto zaapelowała do swoich sympatyków, by nie koncentrowali się wyłącznie na zewnętrznym świecie, ale dostrzegli również „przepiękny świat” w sercu.

— Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi — powiedziała piosenkarka. Zaznaczyła, że bardzo ważna jest duchowość, której teraz brakuje ludziom. Zauważyła, że zwracają się oni w kierunku zła, z czego cieszy się szatan. Z powodu takiego stanu rzeczy świat zmierza w bardzo złym kierunku.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Powiedział, jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia

— Więc proszę was o to. Nie rozglądajcie się na to, co się dzieje dookoła. Bo w głowie i w sercu jest niezwykły, przepiękny świat. Pan Bóg świadomie dozwolił tego, co się dzieje, bo tak mocno ludzie odwrócili się od duchowości, tak się jej wstydzą, nie rozpoznają, wyrzekli się jej. To, że szatan doszedł do głosu tak mocno na świecie, to jeśli ludzie teraz nie zwrócą się do Boga, to być może nie będą już mieli takiej szansy. Nie wiem… Bóg jest miłością — mówiła Górniak.

źródło: fronda.pl

(Visited 15 061 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kukiz dołączy do Zjednoczonej Prawicy? Gowin zabrał głos w tej sprawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here