Edyta Górniak poinformowała, że nie zamierza dłużej prowadzić swojego konta na Instagramie. W tym celu zorganizowała specjalny live, w którym wyjaśniła swoje motywacje.

Ponadto zaapelowała do swoich sympatyków, by nie koncentrowali się wyłącznie na zewnętrznym świecie, ale dostrzegli również „przepiękny świat” w sercu.

— Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi — powiedziała piosenkarka. Zaznaczyła, że bardzo ważna jest duchowość, której teraz brakuje ludziom. Zauważyła, że zwracają się oni w kierunku zła, z czego cieszy się szatan. Z powodu takiego stanu rzeczy świat zmierza w bardzo złym kierunku.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Powiedział, jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia

— Więc proszę was o to. Nie rozglądajcie się na to, co się dzieje dookoła. Bo w głowie i w sercu jest niezwykły, przepiękny świat. Pan Bóg świadomie dozwolił tego, co się dzieje, bo tak mocno ludzie odwrócili się od duchowości, tak się jej wstydzą, nie rozpoznają, wyrzekli się jej. To, że szatan doszedł do głosu tak mocno na świecie, to jeśli ludzie teraz nie zwrócą się do Boga, to być może nie będą już mieli takiej szansy. Nie wiem… Bóg jest miłością — mówiła Górniak.

Przeczytaj również:  Wpadka Morawieckiego! Przez pomyłkę wyznał prawdę na temat rządów PiS [+WIDEO]

źródło: fronda.pl

(Visited 27 629 times, 1 visits today)

5 KOMENTARZE

 1. Jeżeli piosenkarka słusznie zauważa, że ludzie odeszli od Boga i szatan ma ucztę, czemu sama żyje w związkach cudzołożniczych, nie zacznie pokutować, pościć i nawracać się? A odejście od swojego ślubnego? Potrzeba oświecenia sumień. Każdy musi stanąć w prawdzie, ale wydaje mi się, że aby moralizować innych, samemu najpierw trzeba by było być moralnym przykładem dla innych a tak nie jest. No chyba , że o czymś nie wiem i się nam piosenkarka nawróciła i zmieniła styl życia…

 2. 2022 Valentina Sydneyseer
  31.12.2021
  Święty Ojciec Pio błaga naszego Pana za światem

  Odmówiłem różaniec, a potem błagałem Pana naszego za świat. Zapytałem, czy mógłby uleczyć świat z tego strasznego wirusa, który jest na nas wszystkich, aby w nowym roku świat został uzdrowiony z tej strasznej choroby, a ludzie zostali uwolnieni od kontroli rządów, stale nam powtarzając co robić.

  Kiedy błagałam naszego Pana, pomyślałam: „Wiem, co mam zrobić. Poproszę wszystkich Świętych w Niebie, aby wstawiali się za nami. Zapytam każdego, kogo znam z imienia!”

  Pomyślałem: „Wow, mamy tak wielu Świętych w Niebie, dlaczego nie poprosić ich o wstawiennictwo za nami”.

  Następnie modliłem się: „Wszyscy święci, apostołowie i męczennicy wstawiajcie się za światem za biednymi ludźmi na ziemi. Jesteś tak blisko naszego Pana. Jestem pewien, że nie odmówi ci”.

  Wzywałem wszystkich, o których mogłem pomyśleć; Zadzwoniłem do każdego z nich po imieniu.

  Kiedy skończyłem składać ofiary modlitewne wszystkim Świętym, około godzinę później nagle ukazał mi się św. Ojciec Pio. Wyglądał tak promiennie i pięknie. Trzymał Dzieciątko Jezus w Swoich Ramionach. Mały Jezus pojawił się jako małe dziecko.

  Św. Ojciec Pio posadził Dzieciątko Jezus na małej bocznej szafce i odwrócił się, aby ze mną porozmawiać. Wzniósł ręce do Nieba i zaczął mówić do mnie po włosku. Powiedział: „Valentino, przyszedłem ci powiedzieć, że za to, o co prosiłaś, wprawiłaś całe Niebo w ekstazę. Nasz Pan specjalnie wybrał mnie, abym przyszedł do Ciebie, a ja również przyszedłem powiedzieć, że wstawiłem się za tym, o co prosiłeś dla ludzkości, aby uwolnić ją od tego koronawirusa, ponieważ ludzie cierpią”.

  „Naprawdę błagałam naszego Pana i prosiłam Go o miłosierdzie, ale nie mogłam Go przekonać do tego, o co prosiłam. Na wszystkie moje prośby odpowiedź naszego Pana brzmi: Nie”.

  „Ale czy wiesz dlaczego? Powiem Ci. Nasz Pan jest bardzo obrażony przez ludzkość na świecie; ignorują Go i żyją w straszliwym grzechu, gorszym niż kiedykolwiek wcześniej, gorszym niż w poprzednich pokoleniach. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że popełniają straszne grzechy i nadal żyją w ten sposób, wbrew prawu Bożemu, wbrew Jego przykazaniom”.

  „Valentino, nie zniechęcaj się. Głoście Słowo naszego Pana, które On wam daje. Powiedz ludziom, aby przyszli do naszego Pana, aby Go poznali. On jest takim kochającym Bogiem. Czeka, aż wszyscy do Niego przyjdą. Ale pokuta jest słowem kluczowym. On chce, aby wszyscy pokutowali i przyszli do Niego”.

  „Wiele wydarzeń się wydarzy, szczególnie w nowym roku, ale jeśli ludzie pokutują i zmienią swój sposób życia, nasz Pan może zmienić wiele rzeczy i nie dopuścić do tego, aby się wydarzyły”.

  Po naszej rozmowie spojrzałem w stronę małej szafki i zauważyłem, że małego Jezusa jako malucha już nie było, a potem nagle pojawił się Pan Jezus jako dorosły. Tak się ucieszyłem, że nasz Pan był obecny. Czułam się tak bezpieczna w Jego świętej obecności. Stał teraz wysoko nad podłogą, podczas gdy św. Ojciec Pio stał na podłodze. Obserwowałem, jak Pan Jezus i Święty Ojciec Pio rozmawiali ze sobą, omawiając obecną sytuację na świecie. Z tego, co mogłem zrozumieć, wydaje mi się, że mówili po łacinie.

  Św. Ojciec Pio wstawiał się u naszego Pana za światem. Mówił i mówił, błagając o miłosierdzie dla świata; tak bardzo błagał. Obserwowałem wypowiedzi naszego Pana Jezusa; Był taki poważny. Im więcej rozmawiali, tym bardziej nasz Pan podnosił Swój głos wyżej i wyżej niż głos św. Ojca Pio.

  Potem surowym głosem nasz Pan powiedział: „Nie! Nie pozwolę na to.”

  „Dlaczego miałbym im to przyznać i odebrać im cierpienie. Nie błagają Mnie; ignorują Mnie, wznoszą się ponad Mnie, nie przestrzegają wszystkich Moich przykazań. Nie upokarzają się, aby przyjść do Mnie” – powiedział Pan Jezus.

  Ale św. Ojciec Pio podniósł głos, gdy błagał naszego Pana. Znowu nasz Pan podniósł Swój Głos jeszcze wyżej ponad św. Ojca Pio i stanowczym tonem powiedział: „Nie!”

  Pan Jezus powiedział: „Jeśli pozwolę im odejść, będą nadal żyć w błocie i nadal Mnie obrażać, tak jak robią to teraz. Nic się nie zmieni. Ludzkość musi się zmienić”.

  Płakałam za naszym Panem, bo wiem, jak bardzo jest zraniony i jak bardzo cierpi. Jest dobrym i łagodnym Bogiem. Widziałam, że o cokolwiek prosił naszego Pana św. Ojciec Pio, nasz Pan odmówi.

  Nasz Pan odszedł, a św. Ojciec Pio pozostał.

  Byłem bardzo wdzięczny św. Ojcu Pio. Pokazał mi, jak wstawiał się za nami u naszego Pana i nie bał się. Nasz Pan wybrał św. Ojca Pio, aby przyszedł spośród wszystkich świętych w niebie. Jest bardzo blisko naszego Pana.

  Powiedziałem do św. Ojca Pio: „Naprawdę cię kocham i dziękuję. Jesteś tak uprzywilejowany u naszego Pana”.

  Św. Ojciec Pio przyszedł ponownie 2 stycznia 2022 r., kiedy odmawiałem Koronkę do Miłosierdzia Bożego i powiedział: „Walentyno, tak bardzo starałem się wstawiać za światem. Widziałeś, jak debatowaliśmy, nasz Pan i ja? Jestem bardzo blisko naszego Pana. W ten sposób wstawiam się w niebie za ludźmi”.

  – Musiałeś być świadkiem naszej rozmowy. Błagałem świat, ale nie mogłem przekonać naszego Pana bez względu na wszystko. Powiedz ludziom, żeby się nie poddawali i modlili się dalej”.

  „Jest wiele wydarzeń, które mają się odbyć tylko w tym roku. To nie są dobre rzeczy. Musisz rozmawiać z ludźmi, aby odpokutowali, ukorzyli się i zmienili sposób, w jaki żyją”.

  Dziękuję Św. Ojcze Pio za wstawiennictwo za światem

 3. Św. Michał Archanioł Luz de Maria – „Biada tym, którzy z powodu nadchodzącego głodu, z powodu choroby, aby zachować pozory bezpieczeństwa, odrzucą Boską Pieczęć i zastąpią ją pieczęcią i znakiem rozpoznawczym Antychrysta !”
  4 STYCZNIA 2022 / DUSZA
  Revelaciones Mariany
  https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm

  PRZESŁANIE ŚW. MICHAEL ARCHANIOŁ
  DO LUZ DE MARIA
  1 STYCZNIA 2022

  Lud naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:

  JAKO KSIĄŻĘ ARMII NIEBA I WYSŁANY PRZEZ TRÓJCĘ NAJŚWIĘTSZĄ BŁOGOSŁAWIAM WAS.

  Przekazuję wam Wolę Bożą dla tego ludu, który nadal się buntuje, nie wierząc w to, co zbliża się dla wszystkich i odmawiając pracy i działania zgodnie z Boskimi prośbami.

  Nieustannie się kłócicie, żyjąc bez pokoju, a każda osoba jest udręką swojego brata. Ludzkość pogrążona jest w ciągłym chaosie.

  Uwaga dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa! Kościoły będą coraz bardziej plądrowane z powodu buntu człowieka przeciwko temu, co przypomina mu prawo, posłuszeństwo, miłość, pokój, wiarę i moralność.

  ZWRÓĆ UWAGĘ!
  KOMUNIZM (1) POSTĘPUJE: NIE ODWRÓCIŁ SIĘ, ALE POSTĘPUJE W TYM CZASIE Z WIĘKSZĄ WOLNOŚCIĄ, KTÓRĄ SAMA LUDZKOŚĆ JEGO SPRAWIŁA.

  Zachowujecie się jak bezsensowne, nierozumne stworzenia, które później będą się nawzajem potrzebować.

  Biada tym, którzy z powodu nadchodzącego głodu, z powodu choroby, aby zachować pozory bezpieczeństwa, odrzucą Boską Pieczęć i zastąpią ją pieczęcią i wyróżniającym znakiem Antychrysta! (2)

  Módlcie się Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Kościół będzie cierpiał z powodu zmian, które nagle nadejdą.

  Módlcie się Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: módlcie się o ustanowienie Kościoła pogrążonego w chaosie – berło przejdzie z jednej strony na drugą.

  Módlcie się Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: zostanie ogłoszona nowa choroba. Nie panikuj, Boska Ochrona pozostaje nad jego Ludem.

  Módlcie się Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Ameryka Środkowa będzie cierpieć, Kostaryka zostanie wstrząśnięta.

  Jako Książę Niebiańskich Legionów jestem nosicielem Woli Bożej: musisz przemienić się w istoty dobre, roztropne, mocnej i silnej Wiary, przekonane o opiece Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa.

  Iluż, zdając sobie sprawę z nadchodzącej ciemności, powiększa swoje błędy, przywołując buntowników i prześladowców!

  POTRZEBUJECIE DUCHOWEGO WZROSTU, ZŁĄCZYĆ SIĘ Z NAJŚWIĘTSZĄ TRÓJCĄ, Z NASZĄ KRÓLOWĄ I MATKĄ CZASÓW KOŃCOWYCH (3), OCHRONĄ PRZEZ MOJE NIEBIAŃSKIE LEGIONY.

  Przyjmijcie naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa w Eucharystii, żywijcie się Ucztą Eucharystyczną (Mt 26:26c). Bądźcie miłością, dawajcie miłość, żyjcie w Boskiej Miłości, przekazujcie Boską Miłość, aby pokój płynący z miłości był świadectwem każdego z was.

  To jest moment, abyś zastanowił się:

  ZŁO CHCE WYDRAĆ WAM ARKĘ NOWEGO PRZYMIERZA I ZOSTAWIĆ WAS SIEROTAMI W TYM ŚWIECIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI.

  Bądź mądry, aby twój język nie był ogniem, który wszystko podpala, aby nie był trucizną, która zabija twego brata. Pamiętaj, że tym samym językiem, który zabija twojego brata lub siostrę, modlisz się, błogosławisz i czcisz Boga w Trójcy Jedynego lub Naszą Królową i Matkę Czasów Ostatecznych.

  Błogosławię Cię, chronimy Cię: zostałeś powierzony Naszej Kustodii.

  Nie bój się: Moje Legiony pilnują każdego z was z nieustanną uwagą.

  Błogosławię Cię. Bez strachu chodźcie w wierze.

  Św. Michał Archanioł

  Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu
  Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu
  Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu

  Przeczytaj o komunizmie…
  https://www.revelacionesmarianas.com/en/COMUNISMO.html
  Przeczytaj o mikroczipie…
  https://www.revelacionesmarianas.com/en/Microchips_in.html
  Przeczytaj o Królowej i Matce Czasów Ostatecznych…
  https://www.revelacionesmarianas.com/en/REINA%20Y%20MADRE.pdf

 4. Prorok John Leary – Przesłanie od naszego Pana Jezusa Chrystusa – Aktualizacja z 28 grudnia 2021 r.
  2 STYCZNIA 2022 / DUSZA

  Prorok John Leary
  http://johnleary.com

  wtorek, 28 grudnia 2021

  (Msza pogrzebowa Marka Hubbela)
  Jezus powiedział: „Ludu mój, w swoim życiu przeżywacie wiele wzlotów i upadków, a jedna z nich dotyczy teraz waszego zdrowia podczas kryzysu Covid. Od dawna ostrzegam ludzi, aby unikali zastrzyków Covid, boosterów i zastrzyków przeciw grypie. Lepiej wzmocnić układ odpornościowy za pomocą suplementów zdrowotnych, takich jak głóg, witamina C, witamina D3 2000 i ekstrakt z czarnego bzu. Niektórzy ludzie, którzy zrobili zdjęcia Covid, teraz umierają z powodu wariantów Covid. Mark cierpiał na problemy zdrowotne, co zabrało mu trochę czasu w czyśćcu, ale nadal potrzebuje mszy i modlitw. Będzie pilnował swojej rodziny. Módl się również za jego rodzinę”.

  poniedziałek, 27 grudnia 2021
  (św. Jan Ewangelista, Apostoł)

  Jezus powiedział: „Ludu mój, ta scena pustej stajni jest znakiem, że zbliża się wasza kolej na ukrywanie się w Moich schronieniach. Wasza niedawna praktyka biegania po schronie, którą zaleciłam, jest kolejnym znakiem, że czas, aby wyruszyć do Moich schronień ochrony, już niedługo. Obchodziliście Moje Święto Bożego Narodzenia ze swoimi rodzinami, a teraz wracają do domu. Miło było być przez krótki czas z najbliższymi, a także dobrą nowiną, że w sierpniu przyszłego roku przyjdą jeszcze dwie prawnuki. Dziękujcie i chwalcie Mnie, że przyszedłem na ten świat, aby przynieść odkupienie waszym duszom”.

  Jezus powiedział: „Ludu mój, twoja wymiana monet będzie pierwszą rzeczą, której pozbędzie się twój rząd. Dlatego widzisz monety na poboczu drogi jako tyle śmieci. Następnym krokiem będą twoje papierowe pieniądze, ponieważ źli przygotowują się do bezgotówkowego społeczeństwa. Dalej zobaczysz żeton w dłoni lub znak bestii, który będzie twoim jedynym sposobem kupowania i sprzedawania. Uważaj, aby nie zaakceptować znaku bestii lub chipa komputerowego w swoim ciele. Nie czcijcie też Antychrysta. Zobaczysz mężczyzn w czerni idących od drzwi do drzwi, aby spróbować narzucić wszystkim znak bestii, albo wojska ONZ zabiją cię w obozach śmierci. Zanim to się stanie, wyślę Moje Ostrzeżenie, aby pomóc nawrócić dusze. Wtedy wezwę Moich wiernych do Moich schronień ochrony. Moje anioły ochronią cię przed schwytaniem. Będziesz bezpieczny w Moich schronieniach przed złymi.”

  niedziela, 26 grudnia 2021
  (Niedziela Świętej Rodziny)

  Jezus powiedział: „Mój lud, Moja rodzina Mojej Błogosławionej Matki, św. Józefa i Ja to Święta Rodzina, którą wszyscy musicie naśladować w swoich czynach. Zamiast żyć razem w grzechu cudzołóstwa, chcę, aby pary zawierały małżeństwa w Moim Kościele z sakramentem małżeństwa. Rodzina powinna być rdzeniem waszego społeczeństwa, ale jest wiele rodzin samotnych rodziców lub rodzin rozbitych z rozwodem lub separacją. Jednemu rodzicowi trudno jest wychowywać dzieci, ponieważ ten rodzic musi pracować na życie. Kiedy spotykacie się w Boże Narodzenie, nadszedł czas na dzielenie się prezentami. W razie potrzeby możecie sobie nawzajem pomóc finansowo w zaspokojeniu swoich potrzeb. Módlcie się, aby wasze rodziny pozostały razem bez rozwodu i pracowały, aby kochać się nawzajem z kompromisami. Kocham was wszystkich i pragnę, abyście Mnie kochali w Mojej miłości”.

  Jezus powiedział: „Moi ludzie, widzieliście dzisiaj, że wasza telewizja kablowa i internet zepsuły się z powodu problemu z dostawcą telewizji kablowej. W przyszłości zobaczysz, jak twoje usługi telewizyjne i internet zawodzą na dobre, gdy zobaczysz bomby atomowe i pociski atakujące twoje miasta. Twoi ludzie są tak narażeni, gdy tracisz zasilanie i połączenia z Internetem i telewizją kablową. Niektórzy z waszych ludzi ustanowili schronienia i będziecie chronieni przed krzywdą przez Moich aniołów. Rozmnożę wasz pokarm, wodę i opał w Moich schronieniach i ochronię Moją wierną resztkę przed złymi. Zapewnię ci ochronę przed Antychrystem i zadbam o twoje przetrwanie przez cały ucisk. Nie bójcie się, ponieważ pokonam złych i wprowadzę was do Mojej Ery Pokoju”.

  sobota, 25 grudnia 2021
  (Boże Narodzenie)

  Jezus powiedział: „Ludu mój, wszyscy uczestniczycie w radości Mojego narodzenia w Betlejem, dlatego niektórzy nazywali Mnie Synem Dawida. Kiedy Mędrcy przynieśli Mi Moje dary, mirra była znakiem Mojego przyszłego cierpienia i dlatego w swojej wizji zobaczyłaś nade mną zasłonę. Król Herod czytał o nadchodzących narodzinach w Betlejem, więc próbował Mnie zabić, zabijając wszystkie niemowlęta w tym mieście. Św. Józef został ostrzeżony przez anioła we śnie, aby wyjechał do Egiptu, aby uniknąć żołnierzy, którzy próbowali Mnie zabić. Plan Mojego zbawienia został zrealizowany, pomimo prób złych ludzi, aby Mnie zniszczyć. Przyszedłem, aby przez Moją śmierć i zmartwychwstanie przynieść zbawienie całej ludzkości. Radujcie się, że zostaliście uwolnieni od grzechu pierworodnego przez Mój sakrament chrztu”.

  Jezus powiedział: „Ludu mój, do tej pory widzieliście łagodną zimę z mniejszymi niż zwykle opadami śniegu. W wizji widziałeś zimową zamieć burzową, co oznacza, że ​​nadal możesz mieć złą pogodę. Miej pod ręką palniki naftowe na wypadek zaciemnienia lub obfitych opadów śniegu. Nadal widzisz rotację od zimna do ciepła iz powrotem do zimna. Bądź gotów zapłacić więcej za rachunki za ogrzewanie, ponieważ ceny gazu ziemnego rosną. Kocham was wszystkich w te święta Bożego Narodzenia i modlę się, abyście również Mnie pokochali. Moje anioły chronią cię nawet teraz.

  piątek, 24 grudnia 2021

  Jezus powiedział: „Ludu mój, wiem, że wszyscy czcicie Mnie w Boże Narodzenie, ale najlepszym darem, jaki możecie Mi dać, jest wasza codzienna modlitwa i codzienne poświęcanie wszystkiego, co dla Mnie robicie. Wszyscy dzielicie się ze sobą prezentami, aby pokazać im swoją miłość i troskę. Znajdujesz sposób na zdobycie prezentów, nawet pomimo wszystkich braków i wyższych cen. Kiedy myślisz o pomaganiu biednym, możesz podzielić się swoimi darowiznami w postaci pieniędzy i jedzenia z lokalną półką z żywnością. Możesz modlić się o nawrócenie swojej rodziny, ponieważ ich dusze są dla Mnie najważniejsze. Błogosławię was wszystkich, gdy obchodzicie Moje narodziny. Nie zapomnij postawić szopki, aby zapamiętać powód tego święta”.

  (Msza wigilijna)
  Jezus powiedział: „Ludu mój, widzicie aniołów grających w trąby radości, gdy się urodziłem. To był początek Mojego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią. Pasterze odwiedzili Mnie i oddali Mi chwałę za to, że jestem Bogiem-człowiekiem. Mędrcy później odwiedzili Mnie, aby dać Mi swoje dary w postaci złota, kadzidła i mirry. Radujcie się w Moje narodziny, które co roku wspominacie. Wszyscy dzieliliście się prezentami, aw sierpniu przyszłego roku mieliście dwie zapowiedzi narodzin naszych prawnuków. Jesteś błogosławiony tak wieloma dziećmi, ale musisz także modlić się za wszystkie dusze swojej rodziny, aby mogły się nawrócić i ocalić”.

  czwartek, 23 grudnia 2021

  Jezus powiedział: „Niektórzy mój lud są niecierpliwi, ponieważ muszą czekać na otrzymanie zamówień na towary. Wyobraź sobie, że byłeś w płomieniach szeolu swoim ciałem duszy i musiałeś czekać tysiące lat na uwolnienie. Kiedy urodziłem się, aby zbawić ludzkość od jej grzechów, te dusze w płomieniach były radosne, bo za kilka lat zostaną wyzwolone po Mojej śmierci i zmartwychwstaniu. Nie narzekajcie więc, kiedy musicie poczekać kilka lat, aż Moje Ostrzeżenie rozpocznie wydarzenia czasów ostatecznych. Żyjesz w chwalebnym czasie, kiedy zobaczysz, jak pokonuję złych, a Ja wprowadzę Moich wiernych do Mojej Ery Pokoju bez złych wpływów. Utrzymuj swoją duszę w czystości przez częste spowiadanie, a wkrótce otrzymasz nagrodę za wierność w przestrzeganiu Moich przykazań”.

  środa, 22 grudnia 2021

  Jezus powiedział: „Moi ludzie, jak myślicie o Moich narodzinach w Betlejem, niewiele osób myśli o tym, jak Duch Święty jest zaangażowany w Boże Narodzenie. To był cud Ducha Świętego, że stałem się Bogiem-człowiekiem, tak jak poczęła Mnie Matka Błogosławiona mocą Ducha Świętego. Duch Święty był również zaangażowany w cud Mojego Zmartwychwstania. Gdziekolwiek istnieje życie, Duch Święty jest obecny, aby ożywić ducha tej osoby. Istnieje wiele cudów związanych z narodzinami i ostatecznym zmartwychwstaniem każdego człowieka. Wysławiajcie i dziękujcie Mnie i Duchowi Świętemu za wszystkie cuda życia, których jesteście świadkami”.

  Jezus powiedział: „Moi ludzie, większość miast i miasteczek ma oczyszczalnie, więc woda ściekowa nie zanieczyszcza jezior i rzek. Jeżeli taki stan ścieków wpływa do jeziora, należy to zgłosić, aby zatrzymać zanieczyszczenie. Istnieje również duchowe zanieczyszczenie złem pochodzącym z prostytucji, księgarni dla dorosłych i pokazów ze striptizem. Możesz ograniczyć to zanieczyszczenie, zamykając tego rodzaju placówki. Możesz również zachęcić ludzi do przyjścia do spowiedzi, aby oczyścić swoje dusze z grzechów

 5. Żołnierze światła bądźcie gotowi
  By Giselle Cardia
  8 stycznia 2022

  » Strona główna » Orędzia z nieba » Giselle Cardia
  Pierwotnie opublikowane przez:
  Odliczanie do Królestwa
  Przesłanie od Matki Bożej
  Drogie dzieci, dziękuję wam, że w waszych sercach wysłuchaliście i odpowiedzieliście na moje wezwanie. Dzieci, moje maleństwa, bardzo proszę was o nawrócenie: czy nie zauważyliście, że nawet dni przyspieszyły? Jednak dzięki waszym modlitwom wszystko toczy się z ogromną prędkością. Wiem, że chciałbyś, aby wszystko szybko się skończyło, ale wszystko, co jest w Piśmie, musi się wypełnić. Moje dzieci, w tym duchowym konflikcie wy, żołnierze światła, powinniście być gotowi i być na czele bitwy. Moje dzieci, wkrótce pojawi się kolejny śmiertelny wirus: bądźcie gotowi do walki, jak prosi Jezus; będą ciągłe katastrofy naturalne. Moje dzieci, wojna jest przygotowana — kiedy proszę was o zaopatrzenie, to nie tylko dla was, ale także po to, żeby pomóc waszym braciom i siostrom, bo wszystko się zaraz zawali, łącznie z ekonomią, przynosząc niedługo głód. Moje dzieci, wsłuchajcie się w moje słowa i doceniajcie je. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Jestem z tobą, kocham cię i nigdy cię nie opuszczę. Twoja matka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj