Margaret opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zaatakowała rządzących — Guys, mam dziś dla Was bardzo istotne informacje — napisała artystka.

— Po pierwsze mam dla Was nowy numer, który nagraliśmy wspólnie z @kukonogf jeszcze latem, kiedy szambo wybiło w naszym kraju po wyborach, a decyzję o tym, żeby go wypuścić teraz, w przeddzień Święta Niepodległości, podjęliśmy po tym, jak nasz rząd postanowił, tym razem w środku szalejącej pandemii, uderzyć w kobiety i odwrócić uwagę kolejnym społecznym podziałem od własnej nieudolności w walce z wirusem — napisała celebrytka niezadowolona z obecnej sytuacji.

Do wpisu dołączyła wymowne zdjęcie, na którym trzyma tabliczkę z napisem „No future”. Nie trudno się zorientować, że piosenkarka bardzo ubolewa nad obecnym stanem rzeczy i nie może się powstrzymać od zdecydowanych komentarzy. Margaret zapewniła, że pomimo nowych obostrzeń nie zamierza się poddawać i już wkrótce uszczęśliwi swoich fanów.

— Po drugie właśnie w związku z sytuacją epidemiologiczną, zamkniętymi sklepami, brakiem możliwości spotkań z Wami, produkcji teledysków i innych działań, które mieliśmy dla Was zaplanowane, zdecydowaliśmy o przeniesieniu premiery płyty na 12 lutego 2021, licząc, że do tego czasu świat choć trochę wróci do normy. Nie oznacza to, że zwalniamy tempo — wręcz przeciwnie! Przez cały ten czas będę Wam dawać nową muzę zarówno z płyty, jak i innych projektów, w których biorę udział. W lutym widzimy się już twarzą w twarz, a nie wirtualnie! Jesteśmy w tym razem i liczę, że 2021 to będzie jednak bright future! — kontynuowała Margaret.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Zobacz również: Agata Rubik o nauczaniu zdalnym: „Jestem wykończona. Totalna dezorganizacja”

Ponadto przytoczyła słowa piosenki, które pozostawiają wiele do życzenia. Z pewnością nie zachwycają swoją jakością i poziomem kultury.

„Disco polo tu na full leci z fur

Słoma leci z butów i spod kół

Moja Polska jest zmęczona rozkładaniem nóg

Słowami jak widłami przerzucamy gnój

Miał być letniak a nie znowu wkurw

Kolejna zwrotka że niedobrze mi jest tu

Lepsze jutro znów, a tak to żyj jak żul

Czas zamienić polski złoty na funt…”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Guys, mam dziś dla Was dwie bardzo istotne informacje. Po pierwsze mam dla Was nowy numer, który nagraliśmy wspólnie z @kukonogf jeszcze latem, kiedy szambo wybiło w naszym kraju po wyborach, a decyzję o tym żeby go wypuścić teraz, w przeddzień Święta Niepodległości, podjęliśmy po tym jak nasz rząd postanowił, tym razem w środku szalejącej pandemii, uderzyć w kobiety i odwrócić uwagę kolejnym społecznym podziałem od własnej nieudolności w walce z wirusem. Po drugie właśnie w związku z sytuacją epidemiologiczną, zamkniętymi sklepami, brakiem możliwości spotkań z Wami, produkcji teledysków i innych działań, które mieliśmy dla Was zaplanowane, zdecydowaliśmy o przeniesieniu premiery płyty na 12 lutego 2021 licząc, że do tego czasu świat choć trochę wróci do normy. Nie oznacza to że zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie! Przez cały ten czas będę Wam dawać nową muzę zarówno z płyty jak i innych projektów w których biorę udział. W lutym widzimy się już f2f a nie wirtualnie! Jesteśmy w tym razem i liczę, że 2021 to będzie jednak bright future! Link w bio #nofuture

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

źródło: tysol.pl

(Visited 3 837 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj