Lech Wałęsa należy do tych polityków, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Były prezydent od lat publikuje wiele zdjęć, filmów i wyznań dotyczących polityki w Polsce i za granicą. Nie stroni przy tym od poczucia humoru i barwnych epitetów opisujących rzeczywistość.

Okazuje się, że przywódca „Solidarności” postanowił również założyć kanał na portalu YouTube, by dotrzeć do większego grona odbiorców. Podkreślił, że w tym miejscu będzie się „mierzył z kłamstwami i kłamcami”. Polityk ogłosił powstanie kanału na platformie YouTube, co było dla niego zdecydowaną nowością. Stwierdził, że będzie tworzył go sam poprzez publikację filmów, a następnie zaprosił wszystkich zainteresowanych do śledzenia jego aktywności.

— Na YT jest mnóstwo filmów. Tu tworzę sam, wiec wybaczcie mi. Filmy są z sieci i przyciągnęły moją uwagę, bo są najbliżej prawdy. Zapraszam do oglądania. Tam też będę mierzył się z kłamstwami i kłamcami. To, co tam wypisują, to nie mieści się w normalnej głowie — czytamy we wpisie byłego prezydenta.

Zobacz również: Korwin-Mikke nie zamierza się szczepić. Zdradził, co zrobi, by korzystać z przywilejów

Lech Wałęsa polecił przy okazji nagranie dot. traktatu polsko-rosyjskiego. Ponadto próbował przekonać odbiorców, że on sam w swoim życiu dokonał rzeczy wielce nieprawdopodobnej.

— Przyszedł uzgodniony termin podpisania przez prezydentów. No i co teraz, formalnie wszystko dopięte, a wynegocjowany traktat był dla Polski bardzo niekorzystny. Wystawiono prowokacyjnie mnie i to rząd Olszewskiego. Warunkiem podpisania było wyprowadzenie wojsk sowieckich z Polski i nie tylko — podkreślił Lech Wałęsa, dodając, że jedynie „z pomocą Boską” poradził sobie z tą sprawą.

Zobacz również: Grzegorz Braun, przemawiając przez komputer, wyprosił policję i sanepid z restauracji [WIDEO]

— Poprosiłem decydentów, by dano mi wolną rękę, z pomocą Boską poradzę sobie i poradziłem. Udała się rzecz nieprawdopodobna. Nie do wyobrażenia jest dziś, gdybym osobiście tego nie dokonał. Tak negocjacje by trwały, jak z wrakiem samoloty ze Smoleńska, a nawet gorzej. I oni chcą pomnik postawić premierowi Olszewskiemu. Najpierw wyjaśnić, czy to była głupota, czy zdrada. Na rybach dyskusja na ten temat — dodał polityk.

To jest adres, gdzie są i będą zamieszczane materiały moim zdaniem najbliższe prawdy….

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Źródło: wpolityce.pl

(Visited 678 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj