Janusz Korwin-Mikke był gościem na antenie TVP Info i odniósł się do tematu szczepień celebrytów poza kolejnością. Nikt mnie nie zawezwał, bo ja się nie chcę w ogóle szczepić. Chciałbym zwrócić uwagę, że po pierwsze, jest to normalny kundlizm — kolesiostwo. Jeżeli tylko się zaatakuje kogoś z tzw. salonu, to natychmiast się 500-1000 osób rzuca i szczekają w obronie tego faceta — powiedział Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke wyjaśnił, że obecna sytuacja zaczyna przypominać mu czasy komunizmu, kiedy wiele rzeczy rozdawanych było za darmo.

— To kolesiostwo zostało zaszczepione w okresie PRL-u, w okresie komunizmu i trwa dlatego, że trwa komunizm. Nikt nie zauważa, że przyczyną tej skandalicznej sytuacji jest to, że jest to komunizm. Szczepionki są dawane za darmo – jak to jest dopuszczalne, żeby dawać szczepionki za darmo? Powinno być tak, że ludzie, którym strasznie zależy na tym, płacą to 4 razy, 5 razy tyle… Oni się zaszczepią, będziemy mieli dzięki temu dużo pieniędzy i następni dostaną to znacznie taniej. To nie jest normalny czas — musi to rynek regulować — kontynuował poseł Konfederacji.

Zobacz również: Niemcy patrzą z zazdrością na Polaków: „Jesteśmy upośledzeni”. Ziemkiewicz dosadnie o zachowaniu naszych sąsiadów w Sylwestra [WIDEO]

Prawicowy poseł dodał, że dawanie czegoś za darmo to jest komunizm, który trzeba jak najszybciej zlikwidować.

— Z przykrością zauważam, że nikt nie porusza tematu tego, co jest podstawową przyczyną tej sytuacji, czyli komunizmu, który panuje. W normalnym kraju jest tak, że się płaci za wszystko, a nie ma nic za darmo, bo za darmo to darmowe mięso psi jedzą — kontynuował swój wywód prezes partii KORWiN.

Zobacz również: Góralskie veto na znak protestu przeciw obostrzeniom: „Zakończymy to szaleństwo” [WIDEO]

Poseł wyjaśnił, że sam nie zamierza się zaszczepić, ale chętnie skorzysta z przywilejów, które będą przysługiwały zaszczepionym. Wyjaśnił, jak zamierza do tego doprowadzić. Słowa lidera partii wywołały wielkie oburzenie wśród prowadzących i słuchaczy.

— Ja za komuny wysłuchałem setki takich dyskusji i do tego po prostu przywykłem. Mnie teraz interesuje tylko jedno: jak sobie po znajomości załatwić zaświadczenie, że jestem zaszczepiony, bo będą jakieś represje dla niezaszczepionych, więc sobie będę musiał takie lewe zaświadczenie załatwić. Za komuny sobie załatwiałem takie rzeczy – teraz też sobie załatwię — oznajmił parlamentarzysta.

Źródło: nczas.com

(Visited 1 308 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj