Sylwester Latkowski wyjawił na antenie TVP Info, że rozmawiał z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym telewizji TVN. Według ustaleń dziennikarza oraz jego szokujących słów, jednym z bywalców trójmiejskiej „Zatoki Sztuki” miał być znany gwiazdor stacji.

Sylwester Latkowski zdecydował się opowiedzieć o tym właśnie mężczyźnie.

Jak zamawia chłopców, to robi casting. On jest biseksualny. Zawsze ci chłopcy są specjalnie przygotowani. Stoją przed nim w domu i wybiera najmłodszego. Policja już kilka razy tam wchodziła, dokumentowała. Agencja istnieje dzięki wsparciu policji, byłej i obecnej. Tak, tej policji — szokował następnie dziennikarz.

Przeczytaj również: „Nic się nie stało?” Stało. Sylwester Latkowski w mocnym apelu do Szyca: „Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę”

— Poprosiłem tego gościa, by poprosił swoją gwiazdę, by zaczął kontrolować dowody osobiste. Nie obchodzi mnie, że jest gejem. Ale zawsze wybiera najmłodszego — oznajmił reżyser „Nic się nie stało”.

Rozmawiałem z Edwardem Miszczakiem — wyjawił w końcu Latkowski.

Decydent jednej z największych stacji telewizyjnych miał rzekomo zapytać reżysera: „Dlaczego czepiasz się moich celebrytów?”

— Ta rozmowa odbyła się przy okazji rozmowy o mobbingu i molestowaniu przez Kamila Durczoka i przy okazji zaczęliśmy rozmawiać o tej osobie — dodał dziennikarz.

Przeczytaj również:  Co dalej z Martyną Wojciechowską? Czy żegna się z TVN?

Co ciekawe, internauci dotarli do wpisów Latkowskiego sprzed czterech lat, kiedy to w krótkiej wymianie zdań z bagatelizującą problem Karoliną Korwin-Piotrowską wyraźnie wskazywał na osobę Kuby Wojewódzkiego:

— Mam nadzieję, że Wojewódzki sprawdza dowody osobiste, o co prosiłem szefa TVN Miszczaka. Tak tylko w Polsce można się bawić — ocenił reżyser.

— Coś tam pewnie sprawdza. Nietykalność to nie tylko prawa, ale i obowiązki. Ma fejm, ma kasę, niech tylko g*wnem nie brudzi innych — odpowiedziała mu Korwin-Piotrowska.

Sam Kuba Wojewódzki natychmiast po emisji filmu zapowiedział pozwanie TVP oraz twórcę „Nic się nie stało”. Zachowanie celebryty wzbudziło wątpliwości internautów.

Przeczytaj również: Niesamowicie mocne wpisy czołowych polityków PiS: „To zboczone świnie!”, „Cała warszaffka ma rozwolnienie”

źródło: TVP Info

(Visited 1 023 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj