Koronawirus zbiera coraz większe żniwa i nikogo nie oszczędza. Chorują zarówno aktorzy, celebryci, jak i znani politycy. Jak przekazała Aleksandra Łaszewska, dyrektor biura byłego prezydenta małżeństwo Kwaśniewskich również otrzymało pozytywny wynik testu na COVID-19. Nie mając więc wyboru, para musiała udać się na kwarantannę.

Łaszewska nie ukrywała, że Jolanta Kwaśniewska, małżonka byłego prezydenta również przebywa w izolacji, ponieważ otrzymała pozytywny wynik testu.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz jego małżonka Jolanta Kwaśniewska są zakażeni koronawirusem — przekazała.

Zobacz również: USA: Chcesz szybciej wyjść z więzienia? Zaszczep się na koronawirusa!

— Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej — dodała Łaszewska, opisując dominujące objawy.

Zobacz również: Warszawska radna próbowała wymienić sukcesy Borysa Budki. Na próbach się skończyło [WIDEO]

Zakażenie u małżeństwa Kwaśniewskich stwierdzono w sobotę 6 lutego. Oboje są pod opieką lekarzy i teraz muszą poczekać na zakończenie kwarantanny. Ministerstwo zdrowia poinformowało ostatnio o wykryciu 2431 nowych przypadków zachorowań na COVID-19. Z powodu objawów oraz chorób współistniejących zmarło 45 osób.

Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

źródło: niezależna.pl, onet.pl

(Visited 1 208 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj