propolski.pl: Warszawska radna próbowała wymienić sukcesy Budki

Warszawska radna próbowała wymienić sukcesy Borysa Budki. Na próbach się skończyło [WIDEO]

W ostatnim programie „Strefa Starcia” wystąpiło kilku gości m.in. radna KO Renata Niewitecka, która miała wymienić sukcesy Borysa Budki jako lidera Platformy Obywatelskiej.

— Pan Borys Budka, przede wszystkim, będąc ministrem sprawiedliwości, nie doprowadził do… — zaczęła radna KO.

— Nie, proszę pani, rozmawiamy teraz o nim, jako o przewodniczącym. Wyraźnie to powiedziałem, że pan Borys Budka jest przewodniczącym Platformy Obywatelskiej od ponad roku. Jakie są jego największe sukcesy na tym stanowisku? — upomniał ją prowadzący Michał Adamczyk.

— Pan Borys Budka doprowadzi do zjednoczenia… — kontynuowała uparcie Niewitecka.

— Nie mówimy o przyszłości. Mówimy, jakie są jego największe sukcesy przez ten rok — zauważył dziennikarz, a publiczność nie mogła ukryć rozbawienia.

Warszawska radna nieustępliwie przedstawiała Borysa Budkę w superlatywach, jej słowa nie przekonały jednak słuchaczy.

— Uważam, że pan Borys Budka bardzo dobrze sprawuje swoją rolę w Platformie Obywatelskiej. Przejawia się to tym, że struktury Platformy Obywatelskiej się powiększają. To przejawia się np. tym, że wystąpił wczoraj na konwencji i powiedział o tym, że chcemy praworządnego państwa, że nie chcemy partyjnego państwa, że chcemy państwa demokratycznego. To jest sukces! To jest ogromny sukces! — mówiła Niewitecka.

Zobacz również: Pączki u Magdy Gessler. Ta zawrotna cena ścina z nóg

— Sukces, że to powiedział? — nie dowierzał Adamczyk.

— Tak. Nie. Sukces nie. Panie redaktorze, proszę nie przeinaczać moich myśli. Sukcesem pana Borysa Budki i pana Rafała Trzaskowskiego jest to, że zmienimy tę Polskę na Polskę normalną, na Polskę nowoczesną, przyjazną, otwartą — tłumaczyła pokrętnie radna.

— Ale sukcesem jest to, co ma być? — próbował się dowiedzieć dziennikarz prowadzący.

Zobacz również: Bustowski zapowiada powstanie nowej partii i straszy polityków: „Zrobimy wam z d**y jesień średniowiecza” [WIDEO]

Renata Niewitecka odparła, że Budka obiecał, że kobiety będą miały wybór, nie będą przy tym zmuszane do rodzenia chorych dzieci.

— Sukcesem pana Budki będzie to, że w tym kraju będzie normalność. I prezentuje on swoje poglądy i jego partia jest… jest praworządna — kontynuowała, a gdy wreszcie dodała, że Borys Budka nie łamie prawa, głos zabrał obecny w studio poseł PiS Dominik Tarczyński.

— Biorąc pod uwagę wiele praktyk z Platformy, muszę przyznać, to jest sukces — zażartował Tarczyński.

źródło: niezalezna.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these