Dziennikarz telewizji TVN24 Konrad Piasecki napisał w mediach społecznościowych o partii, którą chętnie mógłby poprzeć. Na tweet redaktora zareagował lider partii Razem Adrian Zandberg.

Z utęsknieniem czekam na partię — rozpoczął swój wpis dziennikarz TVN24, odnosząc się pośrednio do sobotniej konwencji Platformy Obywatelskiej — która nie powie tylko na co da więcej, ale też skąd (oprócz TVP) pieniądze zabierze. I będzie miała dość odwagi, by wszcząć dyskusję np. o płatnych studiach, dofinansowaniu przez pacjentów służby zdrowia czy emeryturach policyjno-wojskowych napisał na Twitterze Konrad Piasecki, dotychczas kojarzony z raczej liberalnymi poglądami.

Na tweet redaktora zareagował lider Partii Razem Adrian Zandberg. Na temat osobistych sympatii Piaseckiego powiedział się on w dosyć kąśliwym tonie.

Szanowny redaktorze, obawiam się, że partia, na którą Pan z utęsknieniem czeka, już istnieje. Zgodnie z Pana oczekiwaniem chcą zlikwidować bezpłatną edukację i bezpłatną ochronę zdrowia. Na jej czele stoi Korwin-Mikke odpowiedział Piaseckiemu Zandberg.

Szanowny Pośle, JKM jest zwolennikiem likwidacji publicznej służby zdrowia a nie współpłatności, płatne studia zaś, to nie to samo co płatna edukacja od 6 czy 7 roku życia skontrował następnie Piasecki.

Przeczytaj również: Ojciec i 17-letni syn na proteście przeciw obostrzeniom. Służby chciały mu ograniczyć prawa rodzicielskie

źródło: Tysol

(Visited 1 409 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj