Paweł Kukiz nie daje o sobie zapomnieć, a szczególnie mediom, które śledzą jego ostatnie kroki. Tym razem muzyk zaapelował do Jurka Owsiaka, by pomógł mu zmienić ustrój w kraju.

— Tak po ludzku proszę Cię: pomóż mi zmienić ten bandycki ustrój — napisał Kukiz na swoim koncie na Facebooku.

Ponadto przekonywał, że gdyby to jego formacja znalazła się dzisiaj u władzy, to pełną pogardy posłankę Lichocką można by było po prostu odwołać.

— Niestety, obecnie — przy partyjnej ordynacji, gdzie to wodzowie partyjni, a nie Obywatele wskazują kandydatów na posłów- tylko oni (wodzowie) mają szansę zmusić swojego żołnierza do zrzeczenia się mandatu. Szanse na to, by prezes Kaczyński tak postąpił z posłanką Lichocką są — jak sam wiesz zerowe. Na dodatek, nawet gdyby zdarzył się cud i prezes taką decyzję podjął, pani Lichocka i jemu i Obywatelom może kazać „podrapać się w oko” i do końca kadencji, czyli jeszcze prawie cztery lata posłanką pozostanie, bo nie ma takiego prawa, dzięki któremu mogłaby zostać odwołana — napisał Paweł Kukiz do Owsiaka.

List artysty do szefa WOŚP nie pozostał bez odzewu, zaroiło się bowiem pod nim od wielu komentarzy.

— Drogi Jurku, różnie mówiłem o WOŚP, ale nigdy nie dyskredytowałem samej Idei tego zdarzenia. Jeżdżąc 20 lat po szpitalach, widziałem ogrom sprzętu zakupionego dzięki WOŚP. Trudno (o ile w ogóle taki jest) znaleźć szpital w Polsce, który czegoś Orkiestrze nie zawdzięcza — apelował Kukiz.

źródło: nczas.com

(Visited 82 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj