Dziś rozpoczęła się oficjalna kampania wyborcza Andrzeja Dudy, który ubiega się o reelekcję. Premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Twitterze wpis, w którym pochwalił głowę państwa i zapewnił, że to najlepszy wybór dla Polski.

— Prezydent Andrzej Duda jest gwarantem tego, że naprawa Rzeczypospolitej będzie trwać, a wszelkie dotychczasowe wysiłki na rzecz poprawy życia wszystkich Polaków nie będą zniweczone — napisał premier Morawiecki.

W warszawskiej Hali Expo XXI miała miejsce konwencja rozpoczynająca kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Podczas jej trwania głos zabrali prezes PiS Jarosław Kaczyński, była premier Beata Szydło i obecny premier Mateusz Morawiecki. Wszyscy w pięknych słowach wypowiedzieli się o urzędującym prezydencie.

Andrzej Duda zapewnił, że najważniejszym jego celem, a także działań rządu, będzie podniesienie poziomu życia Polaków. Dodał, że będzie się to wiązało ze zmianami m.in. w wymiarze sprawiedliwości oraz służbie zdrowia.

— Polska potrzebuje kontynuacji zmian, które rozpoczęliśmy jako obóz Zjednoczonej Prawicy — pisał Morawiecki.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 22 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mateusz Damięcki publikuje polityczny wiersz. Dziękuje w nim "za mordy zdradzieckie" i "gnój wlany do trybunałów"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here