Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją. Jasnowidz przeczuwa zbliżający się kryzys w sierpniu: — Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki — powiedział.

Wróżbita w czarnych barwach widzi przyszłość Polski i przeczuwa katastrofę.

– Mamy do czynienia ze wdrożeniem całkiem innej zasobności, zubożenie nas. Będzie to szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować. Nie będzie tak, że ludzie będą przymierać głodem. Zubożenie jest wprowadzane w sposób logiczny i taktyczny. Po pierwsze to zubożenie będzie miało swoje wytłumaczenie w postaci dwuletniej zarazy, która była, a też konflikt w Ukrainie, który jest motorem kryzysu polskiego – powiedział Krzysztof Jackowski.

– Kryzys jest wdrażany. Jesteśmy w drugim etapie, tego, co ma trwać 3,5 roku. Mam nadzieję, że ten plan runie i zaczniemy odzyskiwać normalność z 2019 roku, ale na razie tkwimy w tym po uszy i nie jest do śmiechu. Mamy do czynienia z początkiem upadku dotychczasowej ekonomii, wyczyszczeniem tego wszystkiego. Niestety my razem z tym czyszczeniem w taki sam sposób zubożejemy – dodał Jackowski.

W kolejnej części przepowiedni Jackowski mówił o powstaniu w jakimś kraju z powodu narastającej biedy.

– Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki, powstanie nocne. To powstanie zdarzy się nocą, ale to nie będzie powstanie blisko nas – mówił wieszcz z Człuchowa.

Zdaniem jasnowidza sierpień będzie tym najgorszym i decydującym miesiącem.

– Czerwiec, lipiec to będą miesiące gospodarczo w Polsce podobne dotąd. Rząd będzie się w jakiś sposób gimnastykował, żeby spłaszczać wizerunkowo ten kryzys, który będzie się pogłębiał. Sierpień będzie miał symptomy znacznego pogorszenia, o wiele mniejszego panowania nad tym kryzysem – powiedział Jackowski, który jest zdania, że Ukraina zyska wkrótce przewagę i odeprze atak wroga.

– Może nastąpić coś pozytywnego, jeśli chodzi o Ukrainę, w sensie zamrożenia tego konfliktu, który jest lub porozumienia się w sprawie tego konfliktu. Mimo że Ukraina nie będzie w pełni zwycięska, ale i tak będzie to ogłoszone jako sukces. Okres lipca i sierpnia – zmieni się sytuacja, jeśli chodzi o Ukrainę – stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow krótko do Amerykanów: „To jest temat, którego nie można uniknąć”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janusz Korwin-Mikke o wolności Polaków: „Człowiek chce coś zrobić, a tutaj siedzą mu na karku”

źródło: YouTube.com

(Visited 354 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj