Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna stał się rozpoznawalny, dzięki pomocy, której udzielał policji w ważnych sprawach kryminalnych. Mężczyzna swoje przepowiednie dotyczące przyszłości Polski i Polaków udostępnia również na platformie YouTube.

Tym razem nie przekazał dobrych wieści. Poruszył tematy pandemii koronawirusa oraz suwerenności Polski — wiele wskazuje na to, że trudne chwile dopiero przed nami. Krzysztof Jackowski regularnie organizuje transmisje na YouTube, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami. Jasnowidz swoje najnowsze wideo zatytułował „Moje poczucie najbliższej przyszłości”.

Już na początku transmisji Jackowski poruszył temat pandemii COVID-19. Jasnowidz z Człuchowa nie podziela optymistycznych obietnic rządu, że teraz będzie tylko lepiej.

Jak uzasadnił, ostatnie statystyki wcale nie wskazują, że sytuacja ulega poprawie. Zalecił internautom, by wciąż pozostawali czujni i przygotowali się na negatywne następstwa koronawirusa, które będą z nami jeszcze przez wiele lat.

— Powiem państwu, obawiam się bardzo mocno, bo dzisiaj wyczytałem, że jest bardzo duża zachorowalność w tej chwili, ponownie. Nic to dobrego nie wróży, a te obostrzenia, niektóre mają się kończyć pod koniec maja, więc należy być przygotowanym, niestety, ale na dalszy ciąg tych problemów różnych — powiedział Krzysztof Jackowski na YouTube.

Zobacz również: Kolorowa aktywistka przeszkadzała modlącym się ludziom. Po chwili stało się coś, co ją powstrzymało [WIDEO]

Mężczyzna poruszył również temat przyszłości naszego kraju. Przypomniał, że już wcześniej nie miał dobrych wiadomości w tej kwestii. Jasnowidz z Człuchowa nie krył obaw, że z biegiem czasu utracimy swoją suwerenność.

— Polska straci w pewnym sensie suwerenność. Obym się mylił, ale my, w tym okresie, tracimy suwerenność jako kraj. Wiem, że to brzmi dla wielu z was niedorzecznie, ale tak mówię — ostrzegł jasnowidz.

źródło: o2.pl, youtube.com

(Visited 1 300 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj