Grupa starszych ludzi odmawiała różaniec w intencji powstrzymania ataków na Radio Maryja. Na miejscu szybko zjawiła się tęczowa aktywistka, która za nic miała sobie zasady moralne…Robiąc dużo zamieszania zaczęła krzyczeć i obrażać najważniejsze polskie wartości. Młoda dziewczyna nie spodziewała się jednak tego, co za chwilę nastąpi.

— Kto ty jesteś? Polak mały! Jaki znak twój? (nieczytelne). Gdzie ty mieszkasz? Na strzeżonym. W jakim kraju? Popier.olonym. Czym zdobyta? Propagandą strachu. A w co wierzysz? W nic nie wierzę! — krzyczała aktywistka nie zważając na nic.

Zobacz również: Adam Niedzielski zaszczepił się przeciwko COVID-19. Wiadomo, jaki preparat przyjął

Jej ataki i prowokacje nie zniechęciły jednak starszych ludzi do odmawiania modlitwy. W pewnej chwili stało się coś, co wzruszyło internautów i samą zainteresowaną. Jedna ze staruszek ze łzami w oczach podeszła do tęczowej aktywistki i ucałowała jej stopy. Następnie powiedziała, że ją kocha. Dziewczyna w jednej chwili zdębiała i nie wiedziała, jak się zachować. Zrobiło jej się tylko bardzo głupio i jedyne, co mogła to poprosić starszą panią, aby ta przestała płakać.

Przeczytaj również:  Polska pokonała Walię w Lidze Narodów. Bramkę zdobył Karol Świderski [WIDEO]

Obecnie młodzież nie rozumie wielu tematów politycznych i całej geopolityki oraz całego wpływu kulturowego innych nacji, którym jesteśmy poddawani. Pewne zachowania społeczne nie są zdrowe dla przyszłości tego narodu. Trzeba o tym pamiętać. Przykład zaprezentowany na nagraniu dobrze obrazuje to, że młodzież teraz, jak nigdy potrzebuje właściwych autorytetów.

źródło: tysol.pl

(Visited 13 720 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj