Już niedługo rozpocznie się sezon wakacyjny, z którym nadzieje wiąże wielu Polaków. Krzysztof Jackowski nie ma jednak dobrych wieści na ten czas. Wszystko przez najnowszą wizję mężczyzny, w której zobaczył, że tegoroczne lato nie będzie do końca bezpieczne. Jasnowidz stwierdził, że nie tylko zmienną pogodą powinniśmy się martwić. Zmierza do nas coś o wiele gorszego.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Przepowiednie mężczyzny stają się coraz bardziej popularne i cieszą się dużym uznaniem internautów. Grono jego fanów uważnie śledzi wszystkie nagrania na YouTube i ochoczo komentuje każdy film.

W czasie pandemii koronawirusa większość z nas doświadcza gorszego nastroju i wątpliwości odnośnie przyszłości. Nie dziwne więc, że ludzie poszukują wsparcia i rozrywki oglądając wiele materiałów na YouTube. Wybór nierzadko pada na jasnowidza Jackowskiego, który dzieli się swoimi przepowiedniami na żywo. Tym razem postanowił przestrzec internautów przed zbliżającymi się wakacjami i podsumował, że nie będą one normalne.

Zobacz również: Mandaty skarbowe wzrosną. To nowy sposób na przedsiębiorców

— Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, choć i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne. Nie będzie dla nas dobre — powiedział Jackowski mając na myśli napiętą sytuację międzynarodową. Jasnowidz jest zdania, że przy naszych granicach pojawią się wojska rosyjskie i to one będą odpowiedzialne za większość stresu i emocji.

Przeczytaj również:  Prof. Gut ma rozwiązanie dla Polaków: „Tak samo, co roku szczepimy nasze psy na wściekliznę”

— To nie jest pokaz sił, to nie jest zabawa w berka, że Rosja sobie stawia tam wojska w takich ilościach. Rosja doskonale wie, co się kroi, postawiła tam wojska, ale nie są to wojska skierowane na Ukrainę — zapowiedział wizjoner.

Zobacz również: Para prezydencka zaszczepi się już w poniedziałek. Która szczepionka zostanie podana Andrzejowi Dudzie?

źródło: YouTube.com, o2.pl

(Visited 936 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj