Coraz więcej znanych osób i polityków decyduje się na przyjęcie szczepionki przeciwko koronawirusowi. Para prezydencka również. Andrzej Duda na pytanie o zaszczepienie siebie i swojej małżonki odparł, że nastąpi to już w najbliższy poniedziałek.

Jak podają media, para prezydencka zaszczepi się przeciwko koronawirusowi. — W poniedziałek mamy być szczepieni — poinformował w piątek w Polsat News prezydent Andrzej Duda. Opowiedział, że do tej pory zdążył się jedynie zapisać, ponieważ wypadał dzień rejestracji jego rocznika.

Zobacz również: Mandaty skarbowe wzrosną. To nowy sposób na przedsiębiorców

— Żona również dziś się zarejestrowała i mamy być szczepieni w poniedziałek — wyjaśnił prezydent Duda.

Głowa państwa zapytana, czy zgadza się na szczepienie preparatem Moderna, odparła: — Powiedziałem, że skoro taką proponują, to się zgadzam. Żona nie wiem, na jaką się zgodziła.

Zobacz również: Viola Kołakowska żąda dymisji rządu. „Mam nadzieję, że staną przed sądem”

Polityk skomentował również fakt opublikowania w mediach społecznościowych fotografii z napisem „1972”, z napisem „Vintage” oraz narysowaną kasetą magnetofonową.

— Jak opublikowałem zdjęcie na Twitterze w tej podkoszulce, to powiem jako ciekawostkę, że ja jakiś czas temu te podkoszulki kupiłem i dla siebie, i dla Agaty, dlatego że my oboje jesteśmy z rocznika 1972. Mnie się te koszulki bardzo spodobały. Dla niej oczywiście kupiłem damską, taką bardzo podobną do mojej, ale nie taką samą. I żona dzisiaj przyszła do mnie i trochę miała pretensje: Dlaczego mi nie powiedziałeś, to ja też bym się przebrała w tą koszulkę, zrobilibyśmy sobie zdjęcie razem… — przybliżył temat prezydent.

Źródło: businessinsider.com.pl, plejada.pl

(Visited 605 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Aktywistka wdarła się na scenę. Tusk zaskoczony [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj