Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla Polaków. Słynny jasnowidz poradził, dokąd należy uciekać, w tych wyjątkowo trudnych czasach.

Krzysztof Jackowski często dzieli się z widzami swoimi przeczuciami na żywo. Wizje mężczyzny pełne są jednak problemów i katastrof. Tak było ostatnio, kiedy zobaczył Polskę jako poligon, o czym szerzej pisaliśmy tutaj.

— Nic się tu specjalnie nie będzie działo, ale będzie tu, jak na poligonie. To chyba najbardziej bliskie zrozumienia poczucia, które mam. Czyli będzie to oznaczało to, że może się coś dziać niedaleko naszego kraju. A może to być z całkiem innego powodu. Gdy to się stanie, taką scenę widzę, niektórzy ludzie sami będą przynosić w jakieś miejsca, jakieś swoje kosztowności i będą to oddawać z dobrego serca. Patriotycznie — mówił Jackowski.

Jakiś czas temu wróżbita doradzał Polakom, w jakich kierunkach mogą uciekać w razie zagrożenia. Wspominał wtedy o Bułgarii i Rumunii. Teraz przyznał, że jego przeczucie spełnia się, ponieważ niedawno telewizja informowała o tym, że Amerykanie zastanawiają się nad ulokowaniem wojsk w tych państwach.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Wizjoner nie ma wątpliwości, że zbliża się czas „trzeciej światowej” w którym wszyscy zostaniemy wystawieni na ciężką próbę.

— Uważam, że żyjemy w czasach trwania trzeciej światowej. Mam taką świadomość od dawna, od blisko dwóch lat, ale uważałem i myślę, że słusznie, by tego tak nie nazywać, bo jeszcze rok temu mało kto by się chciał z tym zgodzić. Wygląda to tak, jakby świat stał w wielkiej nerwówce. Mimo że na świecie mamy zarazę, to wokół nas robi się nerwowo także militarnie. To wygląda globalnie i jest bardzo niepokojące. Politycy światowi wiedzą, co się święci i są prawdopodobnie, tak jak my, zdezorientowani, ale wiedzą. Jeżeli cały świat — NATO, Rosja, Chiny, robią nerwowe ruchy, to znaczy, że ta część świata jest z jakiegoś względu nerwowa i już toczy ze sobą konflikt — powiedział jasnowidz, który przypomniał, że już przepowiadał czasy, w których ludzie na krótko przed wojną będą bali się oddychać.

Jackowski przekazał, że ludzie z całej Europy pytają go, dokąd można uciekać w tych trudnych czasach. Mężczyzna powtórzył, że należy kierować się na Rumunię i Bułgarię. Nie wykluczył, że musimy zabezpieczyć się na ewentualność dwóch konfliktów. Jest przekonany, że ogromną rolę odegrają Chiny.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

— Jeżeli by się ten konflikt zaczął, to ogromną rolę odegrają Chiny, nie w momencie zaczęcia konfliktu, tylko podczas jego trwania. Kojarzą mi się lecące słupy ognia. Włączenie się Chin będzie przerażające, jeżeli do tego dojdzie — podkreślił wieszcz z Człuchowa.

Zobacz również: Dr Basiukiewicz ostro: „Trzeba po prostu zmienić zasady. Problem wówczas przestanie istnieć” [WIDEO]

Zobacz również: Bogusław Linda nie wytrzymał i zaatakował polski Kościół. „Rozpieprzył nasz kraj. Utrzymuje głupotę” [WIDEO]

źródło: YouTube.com

(Visited 2 443 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj