Kinga Rusin podzieliła się z internautami informacją, jaką kwotę przekazała na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak się okazuje, dziennikarka wraz z narzeczonym wpłaciła na WOŚP ponad 30 tysięcy złotych. Przy okazji tego wyznania zaatakowała obóz rządzący.

W tym roku WOŚP gra już po raz 30. Pieniądze ze zbiórek zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny wspierający diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. W całą akcję zaangażowali się politycy, aktorzy i celebryci, którzy przekazują wiele cennych przedmiotów na aukcje.

Orkiestrę wsparła także Kinga Rusin, która od pewnego czasu mieszka na Kostaryce.

– Na ten dzień czekamy cały rok! Dziś my Polacy, gdziekolwiek jesteśmy, gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zachęcamy z Markiem wszystkich: grajmy razem! Przesyłamy Wam najwspanialszą muzykę świata – muzykę natury (słychać ją w tle nagrania) i wpłacamy na konto WOŚP ponad 30 tysięcy złotych – napisała dziennikarka, która nie omieszkała zaatakować PiS.

– Pobijmy kolejny rekord, żeby wspomóc polską służbę zdrowia i szpitale, na które w budżecie państwa ciągle brakuje pieniędzy, bo idą one do partyjnej telewizji, na podsłuchiwanie opozycji Pegasusem, na inwestycje widma, na fundacje powiązane z władzą, na Mejzów i Obajtków – napisała Rusin na Instagramie.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Celebrytka nie kryła przy tym podziwu dla Jurka Owsiaka, pisząc:

– Na szczęście jest Jurek! Na szczęście Polacy to wspaniały naród, który mimo podziałów, tego dnia pokazuje po prostu Wielkie Serce – oznajmiła uradowana.

– Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, sztabom, każdemu wpłacającemu z osobna i oczywiście wspaniałemu dyrygentowi, który, mimo nagonki, hejtu, pomówień, szkalowania, nie poddaje się i gra dalej! Do końca świata i jeden dzień dłużej! Nisko się kłaniamy i do następnego razu! – zakończyła Rusin.

Zobacz również: Najnowsze dane z resortu zdrowia. Ile nowych zakażeń koronawirusem?

Zobacz również: Bogusław Linda nie wytrzymał i zaatakował polski Kościół. „Rozpieprzył nasz kraj. Utrzymuje głupotę” [WIDEO]

źródło: Instagram.com

(Visited 377 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj