Ulubiony jasnowidz Polaków Krzysztof Jackowski przedstawił nową, wstrząsającą wizję związaną z ruchami wojsk w Polsce oraz „czymś”, co przedostanie się do powietrza, do atmosfery.

Wieszcz z Człuchowa podczas ostatniej transmisji zaniepokoił swoich fanów, dzieląc się swoimi przeczuciami odnośnie najbliższych tygodni.

Zdaniem mężczyzny dojdzie do czegoś zaskakującego i w trakcie transmisji, którą śledziło 130 tysięcy widzów, powiedział:

— Mam bardzo niepokojące przeczucia, które mnie nachodzą od kilku dni. Powiem to w sposób dosadny. Odnoszę wrażenie, że bardzo wiele rzeczy, które dzieją się na świecie, to jest fikcja. Nie to, że to się nie dzieje, tylko nam jest podawany inny przebieg zdarzeń. Mówię o Afganistanie. Bardzo szybka decyzja, by kraje, które pilnowały tam porządku, się wycofały, co nastąpiło wręcz bez przygotowania, bardzo szybkie przejęcie władzy, wręcz oddanie państwa Talibom – szybciej chyba by się nie dało przejąć Afganistanu. Wygląda to dziwnie. Dziwnie też wygląda to, że raptem są prowokacje na granicy polskiej, litewskiej, niby z Białorusi uchodźcy, jest uszczelnienie granicy, obstawienie wojskiem. Nie tak dawno mówiłem Wam, że widzę wojska przy granicy. One tam już stoją. To bardzo niepokojące samoistne poczucia, które są czymś bardzo ważnym. Jeżeli się człowiek skupia, to może tu mieć jakieś sugestie. A jeśli coś przychodzi samo, samo mnie zaskakuje, kiedy myślę o swoich przyziemnych sprawach i mam nagle bardzo mocne, uderzające poczucie czegoś niedobrego… — stwierdził Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj również:  Szalejąca inflacja nie odpuszcza. Co dalej z cenami warzyw?

To jednak nie koniec tej mrocznej opowieści. O wiele gorsze słowa padły dopiero później. Mianowicie chodzi o zatruwanie naszej atmosfery. Mężczyzna dodał, że będzie to sytuacja o której będzie się głośno mówiło i która nie będzie dawała nam Polakom spokoju. Nawiązał przy tym do ogromnej siły mediów, które najczęściej zamiast uświadamiać, tylko mieszają w głowie.

— Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne, ale na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będą o tym mówili i będą się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, które będzie mogła zagrażać ludziom w sposób bardzo dotkliwy. Po jakimś czasie dotarło do mnie, że to tak, jakby ktoś celowo otworzył jakieś zbiorniki, coś, co jest w ziemi. To będzie wyglądało jak sabotaż jak celowe działania. To będzie bardzo groźne. Muszę powiedzieć, że w mojej ocenie, w moim poczuciu, świat coraz bardziej pogrąża się w konflikcie. On nie wisi w powietrzu. On się dzieje. Dlaczego tego nie widzimy? Bo wiele rzeczy widzimy przez mass media, które tłumaczą nam, co się dzieje, jaka jest rzeczywistość. To mass media tłumaczą, kto jest dobry, kto jest zły w sytuacji globalnej. To mass media w pewnym sensie kreują nasz światopogląd. To mass media potrafią jakąś rzecz wyolbrzymić, a inne problemy mogą zniknąć, bo media przestają o nich mówić. Dzieje się to na wielu płaszczyznach naszej rzeczywistości i nie zdajemy sobie z tego sprawy — powiedział jasnowidz.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

Zobacz również: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan atakują Kukiza i Czarnka: „Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tę karuzelę szaleństwa” [WIDEO]

Zobacz również: Franciszek Sterczewski pokazał siniaka po nieudanej szarży: „Jestem w kontakcie z lekarzem” [WIDEO]

źródło: antyradio.pl

(Visited 803 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj