Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan udzielili wywiadu w mediach i powiedzieli, co sądzą o obecnej sytuacji w Polsce. Na ich celowniku szybko znalazł się minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek oraz lider Kukiz’15 Paweł Kukiz.

Znane małżeństwo nie kryło swojego rozczarowania obecnym stanem rzeczy. — Minister Czarnek mówi „chrońmy nasze dzieci”, a czy wy chcecie, aby minister Czarnek chronił wasze dzieci? — zapytał parę dziennikarz prowadzący.

— Nie. Ja bym bardzo chciała, aby minister Czarnek nie miał nic wspólnego z tym, w jaki sposób moje dzieci postrzegają świat. I nie chcę takiego świata. Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tę karuzelę szaleństwa — odparła prezenterka telewizyjna.

Następnie dziennikarz zapytał „Perfekcyjną Panią Domu” o to, czy rozmawia ze swoimi dziećmi na temat ich edukacji.

— Oczywiście, że tak. Muszę powiedzieć, że młode pokolenie czuje się teraz obywatelami świata, oni naprawdę podróżują, oni widzą różne rzeczy, chodzą do różnych szkół i widzą różne systemy. Takie zamykanie Polski w tym ciemnogrodzie mentalnym, młodym się nie podoba, bo oni dużo więcej przeżyli niż większa część starszego pokolenia. Nie mówię tylko o swoich dzieciach, ale w ogóle o dzieciach — wyjaśniła Rozenek.

Po chwili głos zabrał mąż celebrytki Radosław Majdan, który skrytykował programy społeczne wprowadzone przez PiS — zadając pytanie, skąd się to wszystko bierze.

— Kolejne emerytury, czy 500 plus, trzeba zadać sobie trud i pobudzić wyobraźnię skąd się to wszystko bierze? Bierze się z podatków nas wszystkich i jak będzie zarzynana klasa średnia, a powoli zaczyna być, to będziemy zmierzać w kierunku, że Unia Europejska się od nas odwróci — zaznaczył były bramkarz reprezentacji Polski. Podkreślił również, że już niedługo nie będzie można dodrukowywać pieniędzy, bo te stracą swoją wartość.

— Czy będziecie jeszcze słuchać piosenek Pawła Kukiza? — zapytał na koniec redaktor.

— Ja nie, jestem strasznie rozczarowany Pawłem, znam go i nie zrozumiem nigdy tego, co zrobił. Jest artystą albo już nie jest właśnie i strasznie mnie boli to, bo wydawał się kiedyś fajnym facetem — odpowiedział Radosław Majdan, nawiązując do ostatniego głosowania w Sejmie, podczas którego Kukiz wraz ze swoimi partyjnymi kolegami opowiedział się po stronie PiS-u. Umożliwił tym samym przegłosowanie ustawy „lex TVN”.

Zobacz również: Budka zaliczył wpadkę w programie na żywo. „Borys, to jak to w końcu jest?” – zapytał go Kukiz [WIDEO]

Zobacz również: Budka tłumaczy posła Sterczewskiego: „To był odruch serca”

źródło: YouTube.com

(Visited 373 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj