Franciszek Sterczewski w rozmowie z mediami poinformował, że podczas akcji na granicy polsko-białoruskiej doznał pewnych obrażeń. Poseł opozycji pokazał nawet do kamery siniaka i zapewnił, że jest w kontakcie z lekarzem. Obiecał również, że rozważy wyciągnięcie konsekwencji od winnych.

Spór na granicy polsko-białoruskiej zdaje się nieustannie przybierać na sile. Na miejscu wciąż koczuje kilkudziesięciu uchodźców, którzy usiłują przedostać się na terytorium RP. Wstawili się za nimi przedstawiciele Lewicy i Koalicji Obywatelskiej, którzy na przekór decyzjom władz próbują interweniować na własną rękę. Przykładem, jest chociażby posłanka Klaudia Jachira, która próbowała przekroczyć granicę, posiłkując się jedynie immunitetem poselskim.

We wtorek doszło do niezwykle emocjonującego rodem z filmu sensacyjnego wydarzenia, którego bohaterem był Franciszek Sterczewski. „Wiadomości” TVP ukazały bowiem nagranie, na którym mogliśmy podziwiać rozpędzonego posła opozycji na granicy. Szarża okazała się jednak wyjątkowo nieudana, ponieważ Sterczewski trzymając niebieski worek w ręku, potknął się i przewrócił.

Nagranie wywołało lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Wielu internautów gratulowało posłowi odwagi, inni natomiast potępili lub wyśmiali jego zachowanie.

— Ilu żołnierzy jest potrzebnych, by powstrzymać posła z siatką jedzenia i leków dla głodnych i schorowanych? — zapytał sam poseł Sterczewski, nie kryjąc ironii.

Przeczytaj również:  Wtopa posła Sterczewskiego. Wszyscy zobaczyli, jak czyta gazetę do góry nogami [FOTO]

W środę polityk postanowił pokazać uraz, którego nabawił się podczas próby udzielenia pomocy uchodźcom.

— Jestem w kontakcie z lekarzem i mam zamiar wykonać obdukcję. I oczywiście będziemy to zgłaszać. Przede wszystkim jest to naruszenie integralności posła — stwierdził, pokazując reporterce siniaka nad biodrem.

Zobacz również: Budka tłumaczy posła Sterczewskiego: „To był odruch serca”

Zobacz również: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan atakują Kukiza i Czarnka: „Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tę karuzelę szaleństwa” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 5 591 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here