propolski.pl: Franciszek Sterczewski pokazał do kamery siniaka

Franciszek Sterczewski pokazał siniaka po nieudanej szarży: „Jestem w kontakcie z lekarzem” [WIDEO]

Franciszek Sterczewski w rozmowie z mediami poinformował, że podczas akcji na granicy polsko-białoruskiej doznał pewnych obrażeń. Poseł opozycji pokazał nawet do kamery siniaka i zapewnił, że jest w kontakcie z lekarzem. Obiecał również, że rozważy wyciągnięcie konsekwencji od winnych.

Spór na granicy polsko-białoruskiej zdaje się nieustannie przybierać na sile. Na miejscu wciąż koczuje kilkudziesięciu uchodźców, którzy usiłują przedostać się na terytorium RP. Wstawili się za nimi przedstawiciele Lewicy i Koalicji Obywatelskiej, którzy na przekór decyzjom władz próbują interweniować na własną rękę. Przykładem, jest chociażby posłanka Klaudia Jachira, która próbowała przekroczyć granicę, posiłkując się jedynie immunitetem poselskim.

We wtorek doszło do niezwykle emocjonującego rodem z filmu sensacyjnego wydarzenia, którego bohaterem był Franciszek Sterczewski. „Wiadomości” TVP ukazały bowiem nagranie, na którym mogliśmy podziwiać rozpędzonego posła opozycji na granicy. Szarża okazała się jednak wyjątkowo nieudana, ponieważ Sterczewski trzymając niebieski worek w ręku, potknął się i przewrócił.

Nagranie wywołało lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Wielu internautów gratulowało posłowi odwagi, inni natomiast potępili lub wyśmiali jego zachowanie.

— Ilu żołnierzy jest potrzebnych, by powstrzymać posła z siatką jedzenia i leków dla głodnych i schorowanych? — zapytał sam poseł Sterczewski, nie kryjąc ironii.

W środę polityk postanowił pokazać uraz, którego nabawił się podczas próby udzielenia pomocy uchodźcom.

— Jestem w kontakcie z lekarzem i mam zamiar wykonać obdukcję. I oczywiście będziemy to zgłaszać. Przede wszystkim jest to naruszenie integralności posła — stwierdził, pokazując reporterce siniaka nad biodrem.

Zobacz również: Budka tłumaczy posła Sterczewskiego: „To był odruch serca”

Zobacz również: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan atakują Kukiza i Czarnka: „Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tę karuzelę szaleństwa” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

About the Author

3 thoughts on “Franciszek Sterczewski pokazał siniaka po nieudanej szarży: „Jestem w kontakcie z lekarzem” [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these