Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który często dzieli się swoimi wizjami i przemyśleniami na żywo. Jego najnowsze przeczucia wcale nie napawają optymizmem — wręcz przeciwnie.

Według jego świeżej przepowiedni jeszcze latem w Unii Europejskiej lub na świecie „wydarzy się coś dużego”.

— Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić — powiedział Krzysztof Jackowski.

Według wieszcza jesień nie będzie należała do udanych. W tych miesiącach może bowiem dojść do podziału i kryzysu finansowego.

— Jesień i podział. Wrzesień podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych. W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie — stwierdził jasnowidz.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

Mężczyzna zasugerował, że już niedługo pojawią się zmasowane ataki. Nawiązał przy tym do palestyńskiej organizacji terrorystycznej Hamas.

— Słowo Hamas mi się kojarzy. I to będą dwie lub trzy rzeczy zmasowane, jedna po drugiej i zostanie o to oskarżony Hamas. Zrobi się z tego straszna awantura polityczna w Europie i na świecie. Nie wygląda to wszystko dobrze wszystko, chociaż mówię to w dobrej chwili spokoju od zarazy i od innych rzeczy. Jest to spokój krótki. Czuję to — podkreślił.

Zobacz również: Krzysztof Bosak wstrząśnięty pomysłem Polski 2050: „No to znamy wreszcie poglądy gospodarcze Szymona Hołowni”

Zobacz również: Merkel oburzona, że większość państw nie chciała zaprosić Putina: “Życzyłabym sobie odważniejszych kroków”

Źródło: o2.pl

(Visited 7 090 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj