Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak nie krył zdumienia po zobaczeniu kartki świątecznej wydanej przez Miasto Warszawa. Polityk opublikował swój komentarz na Twitterze.

Przedstawiciel Konfederacji nie zostawił suchej nitki, jeśli chodzi o estetykę tego dzieła, co nie uszło uwadze internautów. W sieci szybko rozgorzała burzliwa dyskusja.

— Ponury i złowrogi. Mimo postaci ludzkich bije z niego samotność. Postaci nie mają twarzy. Choć są na łyżwach to nie bawią się. Jadą przed siebie jak w transie — napisał zniesmaczony Krzysztof Bosak.

— Chłód zimy nie jest zrównoważony ciepłym światłem gwiazd tylko upiorną czerwienią. Symbole bez treści. Życzenia wysilone. (To był komentarz do wpisu „Ten styl graficzny mi się z jakąś dystopią czy utopią kojarzy, nie wiem, coś creepy dziwnego w tym jest”, ale autor swój komentarz usunął.) — dodał po chwili zastanowienia.

Słowa Krzysztofa Bosaka nie przypadły do gustu wielu użytkownikom w tym posłance Lewicy. Anna Maria-Żukowska nie kryjąc ironii napisała:

— Widzę, że do Pańskich bogatych kompetencji doszła jeszcze krytyka sztuki plakatu. Gratuluję! — czytamy.

Przeczytaj również:  Dziennikarka Polsat News odchodzi z pracy po 15 latach

Zobacz również: Czy Stefan Niesiołowski wróci do polityki? „Nie wykluczam”

Zobacz również: Marine Le Pen zachwycona Polską. Odwiedziła jarmark bożonarodzeniowy [FOTO]

Źródło: Twitter.com/Krzysztof Bosak

(Visited 3 322 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Tylko pan Bosak zapomina jakie plany miał kandydat prawicy ZBUDUJE NOWĄ KOCIARNIE już na obecne budżet wydaje 5 miliardów rocznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj