Czy były polityk PO, Stefan Niesiołowski rozważa powrót do dawnej aktywności? Wygląda na to, że wszystko jest możliwe, bo sam polityk nie wykluczył startu w wyborach.

Stefan Niesiołowski przez wiele lat był posłem Platformy Obywatelskiej i zasłynął z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Kilka lat temu słuch o nim zaginął i wycofał się z aktywności. W efekcie nie zdecydował się na start w wyborach w 2019 roku.

Pewien czas temu Niesiołowski w rozmowie z SuperExpressem wyjawił, że jego powrót do polityki byłby uzależniony od decyzji Donalda Tuska. Jak wszyscy wiemy, Tusk wrócił i przejął stanowisko przewodniczącego PO, po Borysie Budce.

— Bierze pan w ogóle pod uwagę powrót do takiej czynnej polityki? Wystartowanie w wyborach parlamentarnych, czy już absolutnie nie? — zapytała redaktor Biedrzycka.

— Nie, ja nie wykluczam, dobrze się czuję. Zależy to od bardzo wielu sytuacji, od okoliczności, gdyby była wspólna lista i miałbym takie sygnały może do Senatu ewentualnie, jako wspólny kandydat tego antypisowskiego frontu. Niczego nie przekreślam, ale też wiek nakazuje tutaj daleko posuniętą ostrożność — wyjaśnił Niesiołowski.

Zobacz również: Wtopa posła Sterczewskiego. Wszyscy zobaczyli, jak czyta gazetę do góry nogami [FOTO]

Zobacz również: Łukaszenka chwali Tuska i twierdzi, że wybory w Polsce zostały sfałszowane

źródło: chillinews.pl, wprost.pl

(Visited 456 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj